ABC Data: Paweł Szymański wiceprezesem ds. finansowych

Paweł Szymański, były prezes spółki Netia, został powołany w skład zarządu ABC Data. 4 kwietnia zostanie wiceprezesem ds. finansowych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

ABC Data: Paweł Szymański wiceprezesem ds. finansowych

PODZIEL SIĘ


Autor: WNP.PL

wnp.pl

17 mar 2016 9:19


Nowy wiceprezes ukończył Wydział Finansów i Bankowości Szkoły Głównej Handlowej. W latach 2014-2015 zasiadał w zarządzie Netii, najpierw jako członek zarządu, a później prezes spółki. Posiada niemal dwudziestoletnie doświadczenie w obszarze finansów, które zdobywał w największych firmach działających na krajowym rynku. W roku 2014 był wiceprezesem spółki Marvipol odpowiedzialnym za pion finansowy. Wcześniej przez trzy lata pełnił funkcję wiceprezesa ds. finansowych, a następnie prezesa firmy Ruch. Jako wiceprezes odpowiadał za finanse spółki CTL Logistics (2007-2008).

Był członkiem zarządu, a potem wiceprezesem ds. finansów w koncernie PKN Orlen. Zasiadał w radach nadzorczych takich spółek jak Polkomtel, Unipetrol, Zakłady Azotowe Anwil, ACE EuropeanGroup oraz Orlen Deutschland. Jest partnerem zarządzającym i wiceprezesem spółki ICENTIS Capital i członkiem rady nadzorczej Ruchu.

Według Ilony Weiss, prezes ABC Data, Paweł Szymański to idealny kandydat do uzupełnienia składu zarządu.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.