Znacząca fuzja w branży ochrony. Praca dla 9 tys. osób

M2.CS - to nazwa nowej grupy działającej w branży ochrony osób i mienia w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Grupę utworzyły 2 firmy: czeska - Mark Two Corporation i polska – City Security. M2.CS specjalizować się będzie głównie w ochronie sieci i dużych centrów handlowych i będzie największą grupą ochroniarską w Europie Środkowej pod względem zasięgu terytorialnego.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Znacząca fuzja w branży ochrony. Praca dla 9 tys. osób

PODZIEL SIĘ


Autor: wnp.pl (PSZ)

wnp.pl

30 paź 2013 13:23


- Łączymy różne doświadczenia i sposoby pracy, zapewniając naszym klientom jedyne w swoim rodzaju usługi , oparte na indywidualnym podejściu do ich potrzeb oraz o skrupulatne procedury, nieznane dotąd na wielu rynkach w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W ten sposób stajemy się głównym konkurentem największych grup ochrony w Europie, takich jak G4S czy Securitas, które działają również w naszym regionie - deklaruje Matej Barta, prezes Mark Two Corporation.

M2. CS specjalizować się będzie głównie w ochronie fizycznej i monitoringu dotyczących dużych obiektów. Oprócz tego zajmować się będzie także konwojami, zabezpieczeniem techniczno-alarmowym oraz oferować będzie specjalne usługi komplementarne wobec oferty podstawowej, takie jak ochronę osobistą, przeciwpożarową, antyterrorystyczną czy pirotechniczną. W nowo powstałej firmie pracować będzie ponad 9 tys. osób.

- W związku z tym, że wygraliśmy kilka bardzo prestiżowych i dochodowych kontraktów, rekrutujemy właśnie pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Poza szerokim doświadczeniem w branży ochrony muszą oni posiadać dodatkową wiedzę i umiejętności. Na przykład pracownicy liniowi w centrach handlowych muszą być przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy - zaznacza Beniamin Krasicki.

Grupa już w tej chwili chroni m.in. 122 dużych centrów handlowych, ponad 100 zakładów przemysłowych a także wiele centrów logistycznych (magazynów, składów itp.) oraz biurowych w całym regionie. Nad bezpieczeństwem jej klientów stale czuwa ponad 200 załóg patrolowo-kontrolnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.