wnp.pl

Znacząca fuzja w branży ochrony. Praca dla 9 tys. osób

0 0
Znacząca fuzja w branży ochrony. Praca dla 9 tys. osób

M2.CS - to nazwa nowej grupy działającej w branży ochrony osób i mienia w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Grupę utworzyły 2 firmy: czeska - Mark Two Corporation i polska – City Security. M2.CS specjalizować się będzie głównie w ochronie sieci i dużych centrów handlowych i będzie największą grupą ochroniarską w Europie Środkowej pod względem zasięgu terytorialnego.

- Łączymy różne doświadczenia i sposoby pracy, zapewniając naszym klientom jedyne w swoim rodzaju usługi , oparte na indywidualnym podejściu do ich potrzeb oraz o skrupulatne procedury, nieznane dotąd na wielu rynkach w krajach Europy Środkowej i Wschodniej. W ten sposób stajemy się głównym konkurentem największych grup ochrony w Europie, takich jak G4S czy Securitas, które działają również w naszym regionie - deklaruje Matej Barta, prezes Mark Two Corporation.

M2. CS specjalizować się będzie głównie w ochronie fizycznej i monitoringu dotyczących dużych obiektów. Oprócz tego zajmować się będzie także konwojami, zabezpieczeniem techniczno-alarmowym oraz oferować będzie specjalne usługi komplementarne wobec oferty podstawowej, takie jak ochronę osobistą, przeciwpożarową, antyterrorystyczną czy pirotechniczną. W nowo powstałej firmie pracować będzie ponad 9 tys. osób.

- W związku z tym, że wygraliśmy kilka bardzo prestiżowych i dochodowych kontraktów, rekrutujemy właśnie pracowników o najwyższych kwalifikacjach. Poza szerokim doświadczeniem w branży ochrony muszą oni posiadać dodatkową wiedzę i umiejętności. Na przykład pracownicy liniowi w centrach handlowych muszą być przeszkoleni z udzielania pierwszej pomocy - zaznacza Beniamin Krasicki.

Grupa już w tej chwili chroni m.in. 122 dużych centrów handlowych, ponad 100 zakładów przemysłowych a także wiele centrów logistycznych (magazynów, składów itp.) oraz biurowych w całym regionie. Nad bezpieczeństwem jej klientów stale czuwa ponad 200 załóg patrolowo-kontrolnych.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.