Zmiana strategii łączenia aktywów fitness przez Benefit Systems

Na początku roku informowaliśmy, że Benefit Systems planuje konsolidację klubów fitness, co jest swego rodzaju nowością na polskim rynku. Teraz firma wprowadziła aneks do umowy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiana strategii łączenia aktywów fitness przez Benefit Systems

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

25 lip 2014 9:45


Połączenie w jeden podmiot dotyczyło sieci klubów fitness stowarzyszonych z Benefit Systems - Calypso, Fitness Academy, Fabryki Formy oraz Instytutu Rozwoju Fitness. W maju Benefit Systems podpisał aneks do przedstawionego wcześniej memorandum inwestycyjnego, który pozwolił na przesunięcie terminu podpisania umowy inwestycyjnej dotyczącej konsolidacji o dwa miesiące tj. do 31 lipca 2014 r.

"Zarząd Benefit Systems informuje, iż w 24 lipca 2014 roku w porozumieniu z Mikołajem Nawackim, Ireneuszem Sękiem, Lobavio Enterprise Limited, a także spółkami Cal Capital oraz Fitness Investment kontrolowanymi przez Jamesa Van Bergh (dalej Partnerzy), podjął decyzję o zmianie koncepcji łączenia aktywów fitness, która była opisana w memorandum inwestycyjnym (...) W związku z tym, przywołane memorandum inwestycyjne wygasło, a umowa inwestycyjna (...) nie zostanie zawarta - czytamy w komunikacie.

Czytaj też: Benefit Systems planuje konsolidację klubów fitness

Nie oznacza to jednak, że zarząd rezygnuje ze współpracy z klubami. Nadal będzie realizował długoterminową strategię inwestycyjną w branży fitness, a współpraca operacyjna spółki i partnerów w obszarze zarządzania i rozwoju sieci klubów Fabryka Formy, Calypso Fitness oraz Fitness Academy będzie kontynuowana - podaje komunikat.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.