Zmiana barw pracowników Roland Bergera - przechodzą do PwC

Krzysztof Badowski i Maciej Korzeniowski, partnerzy w firmie doradczej Roland Berger przechodzą do PwC. Zabierają ze sobą 15 pracowników z liczącej 20 osób załogi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Zmiana barw pracowników Roland Bergera - przechodzą do PwC

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

3 kwi 2014 11:07


O zmianie donosi "Puls Biznesu", jednak ani Krzysztof Badowski, ani Maciej Korzeniowski nie komentują tej informacji. Natomiast dyrektorem zarządzającym w Roland Bergerze w Polsce został Przemysław Vonau.

- W krótkim terminie będziemy zatrudniać ok. 10 konsultantów, do końca roku chcemy wrócić do pierwotnej skali działalności. W odbudowaniu zespołu pomaga nam centrala, prowadzimy rekrutację, wróciła już część z byłych pracowników i trwają rozmowy z kolejnymi - mówi dla "PB" Vonau.

Jego zdaniem odchodzących do PwC skusiły co najmniej 50-procentowe podwyżki. - Ale prawdopodobnie nie wszyscy odnajdą się w firmie audytorskiej, która ma inną kulturę korporacyjną - dodaje nowy dyrektor zarządzający Roland Bergera.

Jak czytamy w "PB" rynek konsultingu (wart na świecie 60-300 mld dolarów) dzieli między sobą tzw. wielka czwórka, PwC, KPMG, EY i Deloitte, kojarzona głównie z usługami audytorskimi i podatkowymi, oraz firmy doradztwa strategicznego, wśród których są McKinsey, Boston Consulting Group czy Roland Berger.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.