YouNick, BioNick, ale przede wszystkim HumaNick. Oto prawdziwy, biurowy odlot

Człowiek w centrum, biznes w sercu, komfort w pracy - oto nowa strategia właściciela pierwszego w Polsce prywatnego parku technologicznego Nickel Technology Park Poznań.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

YouNick, BioNick, ale przede wszystkim HumaNick. Oto prawdziwy, biurowy odlot

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

16 gru 2014 17:42


Na terenie parku funkcjonuje obecnie blisko 60 firm, zatrudniających ponad 600 osób, a dalsze 20-30 spółek zapełni w 2015 r. nowo powstający trzeci biurowiec.

Nowe, sprzyjające kreatywności i integracji, przyjazne przestrzenie do pracy i relaksu oraz propracowniczy program HumaNick, to tylko niektóre zmiany wprowadzone w ostatnim czasie przez właścicieli Nickel Technology Park Poznań (NTPP).

- Przez ostatni rok intensywnie pracowaliśmy nad strategią rozwoju naszej spółki. Formalnie nadal pozostaniemy parkiem technologicznym. Jednak zmienia się nasze podejście. To nie technologia jest w centrum naszych zainteresowań, lecz człowiek, który ją tworzy i wykorzystuje, człowiek, który prowadzi lub współtworzy biznes - wyjaśnia Dagmara Nickel, prezes YouNick by Nickel Technology Park Poznań.

Czytaj też: Pracownicy marzą o dobrze zorganizowanym miejscu pracy

- Wspieramy go udostępniając przyjazną i komfortową przestrzeń do pracy, wygodne biura, prorozwojowe usługi oraz środki finansowe, doradztwo, wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu działalności gospodarczej – dodaje.

Człowiek w centrum, biznes w sercu, komfort w pracy – to podstawowe zasady przyświecające działalności podpoznańskiego parku, który w okresie przejściowym będzie posługiwał się logo YouNick by Nickel Technology Park Poznań (za kilka miesięcy oficjalną firma formalnie będzie posługiwała się nazwą YouNick).

Zgodnie z nimi zaprojektowano najnowszą inwestycję infrastrukturalną spółki – 3-piętrowy biurowiec w stylu industrialnym, o pow. ponad 4,2 tys. m2, wyposażony w podziemny parking oraz ogólnodostępny taras.

Czytaj też: Źle urządzone biuro może zmarnować siedemnaście dni w pracy

Oprócz restauracji KarmNick, otwartej dla wszystkich pracowników i gości parku oraz dowolnie kształtowanych przez najemców przestrzeni biurowych, znajdą się w nim: nowoczesne centrum konferencyjne z warsztatownią, salonik prasowy, biblioteka multimedialna, sprzyjające integracji i współpracy międzyfirmowej, przestrzenie wspólne oraz ogólnodostępne salki spotkań, zawieszone w łączącym wszystkie kondygnacje przeszklonym atrium.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.