XIX Śląska Gala BCC

XIX Śląska Gala BCC odbędzie się w niedzielę, 31 sierpnia 2014 roku, na terenach Zameczku Myśliwskiego Promnice, w godzinach 13.00-20.00.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

XIX Śląska Gala BCC

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

2014-08-31


Gala jest największym tego typu przedsięwzięciem regionalnym. Gromadzi elity intelektualne, finansowe i polityczne regionu - to nie tylko spotkanie towarzyskie, ale forma współczesnego współistnienia tych środowisk, nawiązania współpracy między nimi oraz forum wymiany poglądów. Spodziewanych jest na niej, jak co roku, ponad 1200 osób. Uroczystość firmuje Business Centre Club – uznany za najbardziej znaną, prestiżową i skuteczną organizacje przedsiębiorców w Polsce.  

Podczas części oficjalnej przyznane zostaną Cezary Śląskiego Biznesu oraz Diamenty do statuetek, tym przedsiębiorcom, którzy utrzymali lub umocnili swoją wysoką pozycję na rynku polskim. Tradycyjnie już członkowie Loży przyznają Statuetki Specjalne za wybitne osiągnięcia na polu nauki, kultury lub polityki, a BCC powiększy się również o nowego Członka Honorowego.

W tym roku Statuetkę specjalną odbierze wicepremier Elżbieta Bieńkowska. Specjalne wyróżnienie otrzyma również Rafał Baniak, podsekretarz stanu w Ministerstwie Skarbu Państwa.

Śląska Gala ma zawsze wyjątkową oprawę muzyczną oraz słynie z licznych atrakcji: loterie, pokaz mody, wystawa obrazów, pokaz teatru ulicznego oraz liczne konkursy dla uczestników imprezy. Gala to największe przedsięwzięcie medialne Loży Katowickiej BCC współpracującej z wieloma mediami regionalnymi i ogólnopolskimi.

Podobał się artykuł? Podziel się!
BCC

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.