Work Service w walce o Antala mierzył się z dużą, międzynarodową firmą

Kiedy okazało się, że polski biznes firmy Antal International jest na sprzedaż, pojawiło się wielu zainteresowanych jego kupnem, w tym kilku z Polski. Były to firmy zarówno z branży rekrutacyjnej, jak i fundusze inwestycyjne. Ostatecznie wygrał Work Service, ale miał poważnego rywala...
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Work Service w walce o Antala mierzył się z dużą, międzynarodową firmą

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 paź 2013 13:45


Jedną z firm, która złożyła konkurencyjną ofertę była agencja rekrutacyjna z Wielkiej Brytanii - Five Ten Group. Propozycje cenowe obu firm były do siebie bardzo zbliżone. Dla wcześniejszego właściciela Antal International - Tony`ego Goodwina - brytyjska firma była preferowanym kupującym ze względu na fakt, że w 2008 r. przejęła rosyjski oddział firmy. Dlatego kolejna fuzja dokonana przez tę właśnie firmę byłaby - jego zdaniem - naturalnym krokiem.

Dlaczego więc Work Service wygrał? To polski menedżment Antala przekonał swoich właścicieli, że lepszą decyzją będzie wybór Work Service. Chociażby ze względu na fakt, że jest to biznes polskiego pochodzenia, ale z ambicjami rozwoju na skalę międzynarodową. Zarządzający Work Service Tomaszowie Hanczarek i Misiak docenili zresztą szybko tę przychylność. Wkrótce po przejęciu Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International awansował na stwanowisko prezesa tej firmy.

Wkrótce w PulsieHR wywiad z Arturem Skibą.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.