Work Service w walce o Antala mierzył się z dużą, międzynarodową firmą

0 0
Work Service w walce o Antala mierzył się z dużą, międzynarodową firmą

Kiedy okazało się, że polski biznes firmy Antal International jest na sprzedaż, pojawiło się wielu zainteresowanych jego kupnem, w tym kilku z Polski. Były to firmy zarówno z branży rekrutacyjnej, jak i fundusze inwestycyjne. Ostatecznie wygrał Work Service, ale miał poważnego rywala...

Jedną z firm, która złożyła konkurencyjną ofertę była agencja rekrutacyjna z Wielkiej Brytanii - Five Ten Group. Propozycje cenowe obu firm były do siebie bardzo zbliżone. Dla wcześniejszego właściciela Antal International - Tony`ego Goodwina - brytyjska firma była preferowanym kupującym ze względu na fakt, że w 2008 r. przejęła rosyjski oddział firmy. Dlatego kolejna fuzja dokonana przez tę właśnie firmę byłaby - jego zdaniem - naturalnym krokiem.

Dlaczego więc Work Service wygrał? To polski menedżment Antala przekonał swoich właścicieli, że lepszą decyzją będzie wybór Work Service. Chociażby ze względu na fakt, że jest to biznes polskiego pochodzenia, ale z ambicjami rozwoju na skalę międzynarodową. Zarządzający Work Service Tomaszowie Hanczarek i Misiak docenili zresztą szybko tę przychylność. Wkrótce po przejęciu Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International awansował na stwanowisko prezesa tej firmy.

Wkrótce w PulsieHR wywiad z Arturem Skibą.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.