Work Service odzyskał pozycję lidera rynku

0 0
Work Service odzyskał pozycję lidera rynku

Firma HR przejmuje Antal International i Work Express, i znów rządzi w Polsce. Na te dwa przejęcia wydaje 70 mln zł.

Antal, to lider polskiego rynku rekrutacji specjalistów i menedżerów. Dzięki tej akwizycji grupa Work Service obejmuje strategiczną pozycję na dynamicznie rosnącym rynku usług rekrutacyjnych. Tym samym polski ekspert rynku usług HR rozszerza ofertę produktową o usługi rekrutacyjne z segmentu premium.

Drugim podmiotem jest Work Express, specjalista w transgranicznej wymianie pracowników. Do tej transakcji dojdzie w ciągu miesiąca, ale jeszcze w tym roku grupa Work Service planuje akwizycję kolejnych dwóch spółek. Work Service konsekwentnie kontynuuje dynamiczną ekspansję w trójkącie Berlin - Moskwa - Stambuł i ma ambicje stać się najsilniejszą spółką branży usług HR w tej części Europy.

- W poniedziałek zostało podpisane porozumienie, na mocy którego do grupy Work Service dołączył Antal International w Polsce. - Wartość dokonanej przez Work Service inwestycji wyniosła 28 mln zł, ale w perspektywie miesiąca dokonamy kolejnej na 42 mln zł. Będzie to Work Express, a to dopiero początek naszych ambitnych planów ekspansji w Europie Środkowo - Wschodniej. Wywiązujemy się z obietnicy złożonej w styczniu, że będziemy dynamicznie i szybko się rozwijać - mówi Tomasz Hanczarek, prezes Work Service.

Antal International to międzynarodowa firma executive recruitment, posiadająca 110 oddziałów w 35 krajach na całym świecie. W Polsce działa od 1996 r. Posiada biura w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Work Service zyskał prawo do posługiwania się marką Antal International w trzech krajach: Polsce, Czechach i na Słowacji.

- Dołączając do Work Service uzupełniamy portfolio grupy o profesjonalną usługę rekrutacji kadr średniego i wyższego szczebla opartą o 17-letnie doświadczenie oraz głęboką specjalizację naszych konsultantów. Jestem dumny, że łączymy się z tak dynamiczną i ambitną firmą z polskim kapitałem. Wspólnie będziemy kontynuować budowę polskiej potęgi w branży HR w regionie CEE - komentuje transakcję Artur Skiba, dyrektor zarządzający Antal International.

Work Express działa od 2004 r., jako certyfikowana agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Każdego dnia koordynuje zatrudnienie 4 tys. osób w Polsce, Belgii, Francji, Niemczech i Wielkiej Brytanii. Niebawem rozpoczyna działalność na rynkach skandynawskich. Z przychodami rzędu 180 milionów rocznie jest liderem w zakresie delegowania pracowników zagranicę.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.