W Warszawie odbędzie się konferencja Digital Marketing Days

Warszawa jest pierwszą europejską stolicą, w której odbędzie się konferencja Digital Marketing Days (Dni Marketingu Cyfrowego).
REKLAMA


Puls HR Puls HR

W Warszawie odbędzie się konferencja Digital Marketing Days

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/em

15 sty 2016 17:43


W ramach transmitowanej na żywo dyskusji, która 19 lutego br. odbędzie się w Warszawie z inicjatywy Viseven Europe, gromadząc 10 innowatorów technologii, przedstawione zostaną praktyczne przykłady oraz sprawdzone praktyki w celu zaprezentowania tego, jak płynnie włączać cyfrowe innowacje do ekosystemu firmy, zachęcać pracowników do aktywnego promowania marki oraz sprawić, by to klienci wybierali właśnie naszą firmę.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu rekomendowane jest dla osób zajmujących się marketingiem cyfrowym, SFE i zarządzaniem markami w czołowych firmach farmaceutycznych. W ramach konferencji będzie można wymieniać poglądy np. na temat innowacyjnego CLM czy płynnego wdrażania narzędzia eDetailing w strategiach marketingowych.

Prelegenci i osoby prowadzące warsztaty, w tym m.in. Paul McCord z Qstream (Dublin), Udo Wehkamp z Amerdis (Münster) oraz Nataliya Andreychuk z Viseven (Tallinn), będą dzielić się wiedzą na temat metod wspierania rozwoju firmy w oparciu o inteligentne rozwiązania cyfrowe wdrażane w procesach biznesowych.

Wydarzenie będzie można śledzić na żywo za pomocą transmisji video w Internecie, a także w serwisie Twitter (hashtag #DMDays).

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.