W Warszawie odbędzie się konferencja Digital Marketing Days

0 0

Warszawa jest pierwszą europejską stolicą, w której odbędzie się konferencja Digital Marketing Days (Dni Marketingu Cyfrowego).

W ramach transmitowanej na żywo dyskusji, która 19 lutego br. odbędzie się w Warszawie z inicjatywy Viseven Europe, gromadząc 10 innowatorów technologii, przedstawione zostaną praktyczne przykłady oraz sprawdzone praktyki w celu zaprezentowania tego, jak płynnie włączać cyfrowe innowacje do ekosystemu firmy, zachęcać pracowników do aktywnego promowania marki oraz sprawić, by to klienci wybierali właśnie naszą firmę.

Uczestnictwo w tym wydarzeniu rekomendowane jest dla osób zajmujących się marketingiem cyfrowym, SFE i zarządzaniem markami w czołowych firmach farmaceutycznych. W ramach konferencji będzie można wymieniać poglądy np. na temat innowacyjnego CLM czy płynnego wdrażania narzędzia eDetailing w strategiach marketingowych.

Prelegenci i osoby prowadzące warsztaty, w tym m.in. Paul McCord z Qstream (Dublin), Udo Wehkamp z Amerdis (Münster) oraz Nataliya Andreychuk z Viseven (Tallinn), będą dzielić się wiedzą na temat metod wspierania rozwoju firmy w oparciu o inteligentne rozwiązania cyfrowe wdrażane w procesach biznesowych.

Wydarzenie będzie można śledzić na żywo za pomocą transmisji video w Internecie, a także w serwisie Twitter (hashtag #DMDays).

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.