W Szczecinie startuje coworking w profesjonalnym wydaniu

0 0
W Szczecinie startuje coworking w profesjonalnym wydaniu

Już za kilka dni – oficjalne otwarcie przewidziane jest na 21 marca, wszyscy zainteresowani sami będą mogli sprawdzić, co kryje się pod pojęciem „profesjonalny coworking”.

Niedziałkowskiego 26 - pod tym adresem zainteresowani znajdą open space - elastyczną przestrzeń pracy oraz salę konferencyjną. Istnieje też możliwość stworzenia wirtualnego biura.

Jak to będzie wyglądało? Open space jest sercem każdego miejsca, w którym aktywnie rozwija się coworking. Pytanie: czego należy wymagać od takiej przestrzeni, by można było w niej efektywnie pracować? Twórcy cowork mode najwyraźniej postawili na maksymalną elastyczność.

Open space jest tak zaprojektowany, by mógł sprzyjać zarówno pracy indywidualnej – każdy, kto tu przyjdzie pracować może skorzystać z samodzielnego biurka, jak i zespołów, które w warunkach dobrego coworkingu mogą tworzyć się zupełnie spontanicznie – w cowork mode zastosowano bardzo ciekawe rozwiązanie: stoliki na kółkach, które w przypadku takich spontanicznych akcji powinny sprawdzić się wręcz idealnie

 Czytaj też: Wygląd i organizacja biura ma duże znaczenie

To jednak nie wszystko, przestrzeń użytkownicy mogą dowolnie aranżować – poprzez dowolne ustawianie stolików czy ścianek z tablic, sprzyja, w zależności od aktualnej potrzeby, wykreowaniu atmosfery skupienia lub kreatywności. Jednym słowem, w cowork mode zrobili naprawdę dużo, by spędzony tam czas, przyniósł jak najlepszy efekt. A jeśli podczas pracy ktoś będzie potrzebował chwili relaksu, zawsze możesz wyjść na taras, który jest niezaprzeczalnym atutem tego miejsca.
 
W Szczecinie jest też w pełni wyposażona sala konferencyjna, w której swobodnie może pomieścić się 10 osób, a która jest idealnym miejscem spotkań z klientami, szkoleń, czy prac nad nowym projektem. Jakiekolwiek zadanie stanie przed młodym przedsiębiorcą, sala konferencyjna w cowork mode, będzie do jego dyspozycji.

Co zrobić, w przypadku, gdy nowo powstała firma potrzebuje profesjonalnego adresu, a nie jest jej potrzebne duże stacjonarne biuro? W takim przypadku optymalnym rozwiązaniem jest opcja wirtualnego biura. W cowork mode przygotowano kilka różnych pakietów, tak więc każdy, kto potrzebuje tego typu usługi, z pewnością znajdzie opcję, która spełnia wszystkie jego oczekiwania.

Cowork mode zainauguruje swoją działalność już 21 marca. Wszyscy zainteresowani mogą w godzinach od 8:00 do 22:00 na Niedziałkowskiego 26a wypróbować coworking. Szczegółów szukaj na www.coworkmode.pl

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.