VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Po co firmie nowoczesność? Moja firma w sieci"

Świat przyspiesza. Już wszyscy wiemy, że w ciągu doby przyswajamy taką ilość informacji, jaką nasi przodkowie przyswajali w ciągu całego życia. To może fascynować, ale i przerażać.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

VII Konferencja Sieci Przedsiębiorczych Kobiet "Po co firmie nowoczesność? Moja firma w sieci"

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

2015-11-18, Warszawa


Pojawia się pytanie: jak za tym wszystkim nadążyć, szczególnie w kontekście prowadzenia własnej firmy? Podejmujemy trudne tematy i chcemy Was przekonać, że zarządzanie tradycyjną firmą można znacznie usprawnić i zoptymalizować poprzez wykorzystanie technologii, nowoczesnych aplikacji i technicznych rozwiązań. I wcale nie oznacza to, że każda kobieta musi od razu stać się programistką i techno-geekiem!

Budowanie marki własnej i marki firmy, komunikacja z grupą docelową, poszerzenie rynków zbytu produktów i usług, sprzedaż, analiza zachowań klientów i konkurencji, skalowalność biznesu- to przykłady obszarów, w których technologia ma duże zastosowanie w biznesie i- co więcej- niezwykle pomaga.

Technologii nie należy się bać. Jest powszechna, coraz bardziej intuicyjna i często nie wymaga dużych nakładów finansowych. Jest ogólnodostępna.

Pokażemy przykłady tradycyjnych biznesów, które dzięki technologii zbudowały znaczną przewagę konkurencyjną.

Udowodnimy także, że aby prowadzić firmę stricte technologiczną nie zawsze trzeba mieć wykształcenie ścisłe.

O tym wszystkim będziemy mówić 18 listopada: 8 merytorycznych wykładów, panel z przedsiębiorczymi kobietami, 3 dodatkowe seminaria pozwalające zdobyć praktyczną wiedzę

W dzisiejszych czasach trudno sobie wyobrazić rozwój firmy w oderwaniu od nowych technologii. Wykorzystajcie okazję do poszerzenia wiedzy i oswojenia się z tym tematem oraz do rozmów z ekspertami, praktykami i naszymi partnerami. 

Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.