TPG w Katowicach kusi pracowników. Jakie są warunki pracy?

0 0

Teleperformance Germany (TPG) rozpoczął działalność w Katowicach. Firma zapewnia, że pracownicy nie tylko mogą liczyć na szybkie awanse, ale dba ona także o informację zwrotną i coaching.

Pierwszym klientem nowego centrum TPG jest internetowy sklep producenta artykułów sportowych.

Czytaj też: Teleperformance Germany otwiera centrum usług w Katowicach. Zatrudni 250 osób

- W naszym biznesie najważniejsi są ludzie. Strategia naszej firmy zakłada, że zadowoleni pracownicy z zadowoleniem obsługują klientów, co w rezultacie przekłada się na zadowolenie naszych klientów i ich udziałowców - mówi Thomas Güther, CEO Teleperformance Germany.

Postawa, talent, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz to, że liderzy zespołów spędzają 80 proc. czasu na informacji zwrotnej i coachingu pracowników, to kluczowe elementy, jakimi kieruje się TPG.

- Zarówno obecni pracownicy, jak i ci, którzy dołączą do nas w najbliższym czasie, będą mieć szansę na szybkie awanse i karierę w międzynarodowej organizacji. Jest to wyjątkowa możliwość, którą może zaproponować tylko firma będąca na początkowym etapie rozwoju - mówi Ewa Wesoły, szefowa TPG w Katowicach.

Czytaj też: Ewa Wesoły nową szefową Teleperformance Germany

TPG proponuje pracownikom także przyjazne środowisko pracy. - Niedawno ukończyliśmy prace adaptacyjne w nowym biurze, gdzie nasi konsultanci rozpoczęli pracę na pierwszym projekcie. Będą oni mieli okazję do obsługi klientów jednej z najbardziej prestiżowych marek w branży sportowej - dodaje Ewa Wesoły.

Nowa siedziba TPG w Katowicach mieści się w biurowcu „Alder”, należącym do kompleksu Górnośląskiego Parku Przemysłowego.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (2)

  • to ściema i powyższy komentarz to od pani z hr'ów która niestety trzęsie tą całą firmą. warunki takie sobie, nic specjalnego a kadra zarządzająca pozostawia dużo do życzenia, głównie plastikowe awanse nie wiadomo skąd...masochistyczna praca
  • Atmosfera bardzo dobra, jednak trzeba być biegłym w tym niemieckim, bo praca praktycznie non stop przy telefonie, oprócz tego dużo materiału do przyswojenia a co chwilę się tam coś zmienia, możliwości rozwoju są, mili pracodawcy. Jeśli się w tym widzisz to polecam. Wrażenia pozytywne, szanują pracownika. Praca dla ambitnych.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.