TPG w Katowicach kusi pracowników. Jakie są warunki pracy?

Teleperformance Germany (TPG) rozpoczął działalność w Katowicach. Firma zapewnia, że pracownicy nie tylko mogą liczyć na szybkie awanse, ale dba ona także o informację zwrotną i coaching.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

TPG w Katowicach kusi pracowników. Jakie są warunki pracy?

PODZIEL SIĘ


Autor: jo

11 gru 2014 11:25


Pierwszym klientem nowego centrum TPG jest internetowy sklep producenta artykułów sportowych.

Czytaj też: Teleperformance Germany otwiera centrum usług w Katowicach. Zatrudni 250 osób

- W naszym biznesie najważniejsi są ludzie. Strategia naszej firmy zakłada, że zadowoleni pracownicy z zadowoleniem obsługują klientów, co w rezultacie przekłada się na zadowolenie naszych klientów i ich udziałowców - mówi Thomas Güther, CEO Teleperformance Germany.

Postawa, talent, odpowiedzialność i zaangażowanie oraz to, że liderzy zespołów spędzają 80 proc. czasu na informacji zwrotnej i coachingu pracowników, to kluczowe elementy, jakimi kieruje się TPG.

- Zarówno obecni pracownicy, jak i ci, którzy dołączą do nas w najbliższym czasie, będą mieć szansę na szybkie awanse i karierę w międzynarodowej organizacji. Jest to wyjątkowa możliwość, którą może zaproponować tylko firma będąca na początkowym etapie rozwoju - mówi Ewa Wesoły, szefowa TPG w Katowicach.

Czytaj też: Ewa Wesoły nową szefową Teleperformance Germany

TPG proponuje pracownikom także przyjazne środowisko pracy. - Niedawno ukończyliśmy prace adaptacyjne w nowym biurze, gdzie nasi konsultanci rozpoczęli pracę na pierwszym projekcie. Będą oni mieli okazję do obsługi klientów jednej z najbardziej prestiżowych marek w branży sportowej - dodaje Ewa Wesoły.

Nowa siedziba TPG w Katowicach mieści się w biurowcu „Alder”, należącym do kompleksu Górnośląskiego Parku Przemysłowego.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

ściema 2016-05-14 02:12:41

to ściema i powyższy komentarz to od pani z hr'ów która niestety trzęsie tą całą firmą. warunki takie sobie, nic specjalnego a kadra zarządzająca pozostawia dużo do życzenia, głównie plastikowe awanse nie wiadomo skąd...masochistyczna praca

ona 2015-10-27 21:52:19

Atmosfera bardzo dobra, jednak trzeba być biegłym w tym niemieckim, bo praca praktycznie non stop przy telefonie, oprócz tego dużo materiału do przyswojenia a co chwilę się tam coś zmienia, możliwości rozwoju są, mili pracodawcy. Jeśli się w tym widzisz to polecam. Wrażenia pozytywne, szanują pracownika. Praca dla ambitnych.