The Brain Embassy - miejsce współpracy różnych światów

• Adgar Poland otwiera w Warszawie pierwszy co-creating: The Brain Embassy
• Będą w nim mogli spotkać się i dzielić pomysłami i doświadczeniem przedstawiciele różnych światów - korporacji, małych i średnich firm, start-up’ów oraz freelancerzy.
• Społeczność będzie miała do dyspozycji 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

The Brain Embassy - miejsce współpracy różnych światów

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

30 cze 2016 13:28


The Brain Embassy jest pierwszym biurem co-creatingowym, zaprojektowanym w oparciu o tendencje, które wspierają naturalne powstawanie społeczności, twórczą współpracę między jej członkami oraz rozwój innowacyjnych pomysłów. Różnorodność zaaranżowanych miejsc do pracy zachęca do ruchu i kreatywności.

– Ten projekt przenosi globalne trendy na nasz rynek i wprowadza pojęcie coworkingu na wyższy poziom – uważa Eyal Litwin, prezes Adgar Poland. 

Społeczność będzie miała do dyspozycji 250 stanowisk pracy (Fot.: mat. pras.) Społeczność będzie miała do dyspozycji 250 stanowisk pracy (Fot.: mat. pras.)

The Brain Embassy to 1643 m kw. powierzchni, na której znajduje się 250 stanowisk pracy – 140 w otwartej przestrzeni oraz 110 w oddzielnych pokojach. Członkowie społeczności będą mieli do swojej dyspozycji powierzchnię eventową na 200 osób, kreatywne sale konferencyjne oraz wiele nieformalnych miejsc spotkań (m.in. brainstorm room, floating ideas room, knowledge room czy nap room). Dodatkowo będą oni mogli korzystać z udogodnień, znajdujących się w Adgar Park West, w tym z Centrum Szkoleniowego z 20 salami konferencyjnymi oraz Centrum Sportu AdgarFit.

– Wierzymy, że samo miejsce jest przystosowane do kreatywnego działania i zaprojektowane w taki sposób, że przyciągnie ludzi otwartych na nowe doświadczenia. Dodatkowo zamierzamy zapewnić wszystkim członkom społeczności The Brain Embassy szerokie wsparcie merytoryczne – narzędzia, które ułatwią kreatywną współpracę różnych środowisk. Już teraz widzimy ogromne zainteresowanie taką innowacyjną przestrzenią i dlatego rozpoczęliśmy pracę nad kolejnym etapem projektu, który zwiększy powierzchnię The Brain Embassy do 3 000 m kw. – powiedziała Katarzyna Bobowska-Caruso, dyrektor ds. strategii i rozwoju Adgar Poland.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.