Sondaż Randstad: Polacy znów boją się o pracę i są gotowi emigrować

Według najnowszych wyników sondażu Instytutu Badawczego Randstad, poziom obaw pracowników utrzymuje się na najwyższym zanotowanym poziomie na przestrzeni minionych trzech lat. W warunkach wysokiego poczucia ryzyka utraty pracy, jesteśmy najbardziej otwartym na zmianę pracodawcy narodem Europy. Obawy Polaków o zatrudnienie pogłębiają rosnące oczekiwania pracodawców względem kandydatów do pracy. Co trzeci badany nie wierzy, że im sprosta.

Autor: jm 15 paź 2013 14:06

REKLAMA
Jak pokazują wyniki najnowszej edycji sondażu Monitor Rynku Pracy realizowanego przez Instytut Badawczy Randstad, aż 36 proc. polskich respondentów odczuwa duże lub umiarkowane ryzyko utraty pracy w nadchodzącym półroczu. Wynik ten plasuje Polskę kilka punktów powyżej średniej europejskiej (31 proc.) i jest najwyższym wskazaniem obaw w tym obszarze w ponad trzyletniej historii badania.

Puls HR Puls HR

Sondaż Randstad: Polacy znów boją się o pracę i są gotowi emigrować


REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Tadeusz 2013-10-16 12:50:56

Dla mnie to co zrobiła PO z Polski a jednocześnie kradnąc dla siebie co się da - kwalifikuje się do zbiorowych wyroków sądowych .....Złodziejstwo, oszustwo i kłamstwo stało się metodą rządzenia.