Sokołów, Impel Cleaning, Pepco. Oto najlepsi pracodawcy Małopolski

Kto w Małopolsce prowadzi otwartą politykę zatrudnienia, wspiera lokalny rynek pracy, współpracuje z urzędami pracy, a także inwestuje w swoich pracowników? Poznajcie 30 firm wyróżnionych tytułem Dobry Pracodawca 2014.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Sokołów, Impel Cleaning, Pepco. Oto najlepsi pracodawcy Małopolski

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 mar 2015 10:42


Ingeus, firma specjalizująca się w usługach rynku pracy, ogłosiła laureatów pierwszej edycji akcji Dobry Pracodawca. Wyróżnionych zostało 30 firm, które prowadzą swoją działalność na terenie województwa małopolskiego – zarówno małych, jak i zatrudniających tysiące pracowników.

Czytaj też: Oto 100 najlepszych miejsc pracy w Europie. Polska ma powody do dumy

- Akcja Dobry Pracodawca to wydarzenie, które ma na celu wyróżnić najlepszych małopolskich pracodawców. Najlepszych, czyli takich którzy między innymi prowadzą otwartą politykę zatrudnienia, wspierają lokalny rynek pracy, współpracują z urzędami pracy, inwestują w swoich pracowników – mówi Anna Karaszewska, dyrektor generalna Ingeus. – Jednocześnie, jej celem jest promowanie najwyższych standardów w biznesie – dodaje.

Do akcji Dobry Pracodawca zgłosiło się kilkadziesiąt firm z całej Małopolski, wśród których kapituła wybrała 30 laureatów. Partnerami wydarzenia był Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie oraz sześć małopolskich urzędów pracy – w Chrzanowie, Dąbrowie Tarnowskiej, Gorlicach, Nowym Sączu Oświęcimiu oraz Tarnowie.

Czytaj też: Google, SAS Institute i NetApp w pierwszej trójce najlepszych pracodawców świata

- Miejsca pracy tworzą pracodawcy, nie urzędy. Cieszę się, że możemy się dziś spotkać, aby wyróżnić tych przedsiębiorców, którzy myślą o rozwoju swoich firm, równocześnie dbając o pracowników i tworząc im stabilne oraz bezpieczne warunki pracy – mówi Jerzy Miller, wojewoda Małopolski.

Lista laureatów akcji Dobry Pracodawca wyróżnionych tytułem Dobry Pracodawca 2014:

1. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe „Magnat”

2. Sokołów

3. F.H.U. "Ślusarczyk" Jakub Ślusarczyk

4. Firma Usługowa Eko-Clean Jakub Mitoraj

5. Austrotherm

6. Chemoservis-Dwory

7. EMC Biuro Rachunkowe Elżbieta Całus

8. Przewóz osób Jarosław Spisak

9. Virgin Przemysław Olszewski

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Emma 2015-09-27 18:08:25

Nie dziwię się że Impel się pojawił w tym zestawieniu. Od trzech lat jestem z nim związana i potwierdzam, że to firma godna zaufania.