Silesia HR Trends: Oto najlepsi pracodawcy województwa śląskiego

Podczas pierwszej edycji Silesia HR Trends – największej debaty o rynku pracy w woj. śląskim wyłoniono 10 najlepszych pracodawców województwa śląskiego. Oto zwycięzcy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Silesia HR Trends: Oto najlepsi pracodawcy województwa śląskiego

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 paź 2015 18:07


Celem plebiscytu Top 10 Pracodawców Województwa Śląskiego jest uhonorowanie firm, które łączą wpływ na rozwój gospodarczy regionu z ważną rolą rynku pracy. To unikalny projekt w skali regionu, w którym samorządowcy wskazują liderów wśród pracodawców. Ma za zadanie narodzenie najlepszych z najlepszych, tych, którzy wyznaczają trendy na rynku pracy w regionie.

– Celem konferencji Silesia HR Trends 2015 jest stworzenie poważnej debaty o przyszłości regionu. By móc odpowiedzialnie rozmawiać o nowym Śląsku, musieliśmy podjąć temat perspektyw dla ludzi młodych, sytuacji na regionalnym rynku pracy oraz możliwości podniesienia jakości życia. Te wszystkie wartości kreują przede wszystkim pracodawcy. Dlatego uznaliśmy, że dobrym zwieńczeniem konferencji będzie uhonorowanie tych osób i firm, które zmieniają obraz Śląska, sprawiają, że staje się on lepszym miejscem do pracy i życia - powiedział podczas gali wręczenia nagród Wojciech Kuśpik, prezes Grupy PTWP, organizator wydarzenia i wydawca portalu PulsHR.pl, w którego redakcji powstała koncepcja pierwszego tak dużego eventu dotyczącego rynku pracy w regionie.

Wśród wyróżnionych, dziesięcioma równorzędnymi nagrodami znalazły się następujące firmy: Wilk Elektronik, 3S Data Center, Kopex, Rosa, Rosomak, General Motors Manufacturing Poland, TRW, Future Processing, Marco, Tauron.

<<<<<<ZOBACZCIE ZDJĘCIA Z GALI>>>>>>

Wilk Elektronik

Wilk Elektronik to polski producent pamięci komputerowych stosowanych w komputerach, drukarkach oraz innych komputerowych urządzeniach z siedzibą w Łaziskach Górnych. Firma oferuje pracownikom liczne szkolenia. Dba także nie tylko o ich rozwój zawodowy, ale i osobisty. Zatrudnia 150 osób.

- Jest to cenne wyróżnienie dla nas, zwłaszcza że przy 150 pracownikach dział HR tworzy jedna osoba - powiedział podczas odbioru narody Wiesław Wilk, prezes Wilk Elektronik.

3S Data Center

3S Data Center to grupa przedsiębiorstw telekomunikacyjnych z siedzibą w Katowicach. W firmie pracuje 170 osób. Pracownicy firmy biorą udział w specjalistycznych szkoleniach w kraju i za granicą. Mogą również liczyć na dofinansowanie przez pracodawcę nauki języków obcych. Od czterech lat grupa prowadzi program praktyk letnich dla studentów III, IV i V roku śląskich uczelni wyższych.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

3 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Marta 2015-10-08 13:35:12

Nagrody nie odzwierciedlają rzeczywistości. To po prostu towarzystwo wzajemnej adoracji ... nic poza tym ....

student 2015-10-08 07:39:29

ROSOMAK i &quot;Drzwi do zakładu są otwarte dla studentów&quot; to jakaś kpina. Podczas pisania dyplomu palcem nie kiwneli by mi pomóc, mimo usilnych próśb.

trendy 2015-10-07 20:53:14

Kto przyznał nagrodę Tauronowi????? śmiech na sali