SAZ rozdało nagrody. Wśród laureatów m.in. Work Service, InterKadra i Hays Poland

Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia przyznało w środę (11 czerwca) nagrody dla firm i osób, które w sposób szczególny wyróżniły się w ostatniej dekadzie wspierając polską branżę zatrudnienia. Oto wszyscy laureaci.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

SAZ rozdało nagrody. Wśród laureatów m.in. Work Service, InterKadra i Hays Poland

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 cze 2015 18:20


- Dziesięć lat temu przyświecał nam cel aby stworzyć organizację , która będzie edukować i integrować branżę, a przede wszystkim będzie wiarygodnym partnerem podczas prac nad nową ustawą o pracy tymczasowej w Polsce - wyjaśnił Jarosław Adamkiewicz, prezes SAZ.

- Jestem niezwykle dumny i wzruszony, iż byłem jednym z założycieli tej organizacji i mogłem ją współkształtować przez ostatnią dekadę. Wspólnie zrobiliśmy wiele dla rynku pracy, współuczestnicząc w tworzeniu polskiego prawa, kreując trendy i wzmacniając pozycje firm zatrudnienia na rynku pracy - dodał.

Jarosław Adamkiewicz podczas uroczystości 10-lecia SAZ został uhonorowany Złotym Krzyżem Zasługi za wkład w rozwój polskiego rynku pracy i za zasługi w działalność na rzecz społeczności lokalnej. Odznaczenie wręczył wiceminister Jarosław Duda.

Nagrody od Stowarzyszenia dla osób, instytucji, firm

SAZ z kolei przyznało szereg nagród osobom, firmom i instytucjom, które efektywnie wspierały rozwój branży zatrudnienia w ciągu ostatniego dziesięciolecia, szczególnie w obszarze skutecznego dialogu i współpracy publiczno-prawnej, procesów legislacyjnych, edukacji i integracji branży. Nagrody przyznano w czterech kategoriach. Oto wszyscy laureaci:

Nagrody dla członków założycieli SAZ zdobyli:

• Progres - za całokształt pracy na rzecz SAZ i branży zatrudnienia.
• San Pro - za całokształt pracy na rzecz SAZ i branży zatrudnienia.
• Work Service - za całokształt pracy na rzecz SAZ i branży zatrudnienia.
• Wadwicz - za całokształt pracy na rzecz SAZ i branży zatrudnienia.

Nagrody Specjalne dla Osób otrzymali:

• Prof. dr hab. Jacek Męcina - sekretarz stanu MPiPS - za reformę zlecania usług zatrudnienia.
• Radosław Mleczko - podsekretarz stanu MPiPS - za podjęcie dialogu z branżą agencji pracy tymczasowej i wspieranie polskich firm delegujących.
• Anita Błaszczak – Rzeczpospolita - za promocję branży zatrudnienia w mediach, edukację klientów i kandydatów oraz wsparcie dialogu ponad branżowego.
• Anna Wicha – Polskie Forum HR - za wkład w edukację branży zatrudnienia w Polsce, tym szczególnie za zainicjowanie kierunku Rekrutacji i selekcji na uczelni Akademii Leona Koźmińskiego, oraz szerzenie najwyższych standardów biznesowych.

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.