Są młodzi, przedsiębiorczy i należą do grupy 25 Liderów Przyszłości

Członkowie Klubu Liderów Przyszłości zostali wyłonieni w ramach programu „25/25. Młodzi liderzy na start” realizowanego przez magazyn "Teraz Polska" pod patronatem Władysława Kosiniak-Kamysza – ministra pracy i polityki społecznej. Kim są Liderzy Przyszłości?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Są młodzi, przedsiębiorczy i należą do grupy 25 Liderów Przyszłości

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

4 sie 2014 16:07


Liderzy Przyszłości to osoby (wytypowane przez ekspertów w ramach cyklu debat pod wspólnym tytułem „25/25. Młodzi liderzy na start"), które mają największą szansę uzyskać wpływ na kierunek rozwoju Polski w następnym ćwierćwieczu i pociągnąć za sobą kolejne pokolenia.

- W roku rocznicy 25-lecia wolnej Polski, wśród wielu bilansów i podsumowań, brakuje głosu - co dalej z tą Polską? Chcieliśmy ten wielogłos wspomnieniowy uzupełnić o ten mówiący o przyszłości i wskazać wśród młodego pokolenia, liderów, którzy niebawem będą w stanie, nie tylko nie zaprzepaścić tego dziedzictwa, ale przede wszystkim nadać nową jakość i dynamikę w rozwoju Polski - mówił Krzysztof Przybył, prezes Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska".

 

Laureaci odebrali oficjalne odznaczenia i postanowili zawiązać Klub Liderów Przyszłości, jako forum tworzenia idei istotnych dla rozwoju Polski, wypracowania wspólnego głosu w najważniejszych kwestiach dot. rozwoju społeczno-gospodarczego kraju, czy krystalizowania przedsięwzięć istotnych dla rozwoju Polski. Klub powstał w otwartej formule, a lista członków-założycieli może się powiększać w zależności od działalności i dokonań innych liderów.

- Każdy z nas, wyróżnionych jest człowiekiem, który ciężką pracą doszedł do określonych rezultatów w swojej dziedzinie, często związanej z promocją Polski (czy poprzez kulturę, naukę czy biznes). Nikt z nas nie jest już na początku drogi, ale w mocnym momencie swojej kariery zawodowej. To daje ogromną szansę, że nasz wspólny głos będzie się liczyć. Musimy przekonać ludzi, jak bardzo istotna jest korelacja i synergia wspólnego działania - mówi Patrycja Piekutowska, wybitna skrzypaczka, Liderka Przyszłości.

Oto pełna lista Liderów Przyszłości:

Adam Bodnar, doktor nauk prawnych, działacz społeczny i wiceprezes zarządu Helsińskiej Fundacji Praw Człowieka;
Janusz Bujnicki, profesor nauk biologicznych, kierownik laboratorium w Międzynarodowym Instytucie Biologii Molekularnej i Komórkowej w Warszawie;

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.