Rynek pracy i zarządzanie bez tajemnic. Zbliża się Europejski Kongres Gospodarczy 2014

Szósta już edycja największej imprezy biznesowej w Europie Centralnej odbędzie 7-9 maja 2014 r. w Katowicach. Podczas wydarzenia nie zabraknie inspirujących dyskusji o zarządzaniu, trendach na rynku pracy oraz wyzwaniach stojących przed kadrą wyższego szczebla. Tego nie można przegapić.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rynek pracy i zarządzanie bez tajemnic. Zbliża się Europejski Kongres Gospodarczy 2014

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

25 lut 2014 14:31


Europejski Kongres Gospodarczy (European Economic Congress - EEC) już od sześciu lat przyciąga do Katowic przedstawicieli elit biznesowych, politycznych i naukowych. W tym roku prawie 6 tys. uczestników imprezy będzie mogło wziąć udział w gorącej dyskusji o zarządzaniu, której partnerem medialnym i merytorycznym jest portal PulsHR.

Na tapetę weźmiemy główne zjawiska i tendencje na polskim rynku pracy oraz kluczowe dla niego regulacje, zastanowimy się jak kształcić, by efekty edukacji nie rozmijały się z oczekiwaniami pracodawców oraz jakie będą odczuwalne skutki migracji dla rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

Nie zabraknie dyskusji o: odpowiedzialnych strategiach CSR, przyszłości prężnie rozwijającego się sektora BPO oraz roli kadr w inwestycjach badawczo-rozwojowych.

Eksperci spróbują odpowiedzieć również na pytania: czy kultura organizacyjna firmy jest już ważniejsza niż jej strategia? Jak zarządzać w warunkach baumanowskiej „płynnej nowoczesności"? Czy koniec kryzysu w Europie będzie hamulcem czy akceleratorem przejęć?

Przyjrzymy się: zarządom spółek - ich kadencyjności, sukcesji i stabilności; strategicznej roli ICT oraz światowym doświadczeniom restrukturyzacyjnym.

Wszystko to, i dużo więcej już wkrótce w Katowicach, podczas VI Europejskiego Kongresu Gospodarczego. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.