Rusza XVI edycja Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Instytut Pracy i Spraw Socjalnych po raz 16-ty zaprasza do Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Rusza XVI edycja Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

2015-07-28 - 2015-08-31


Celem konkursu jest identyfikacja skutecznych rozwiązań i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie standardów w tej dziedzinie w przedsiębiorstwach działających w warunkach polskich.

Konkurs został objęty Patronatem Honorowym Ministra Pracy i Polityki Społecznej. Organizacje biorące udział w kolejnych edycjach konkursu i uzyskujące tytuł laureata stanowią doskonałe wzory do naśladowania dla pozostałych przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku. Poprzez wyróżnienie w konkursie stają się rozpoznawalne ze względu na profesjonalizm w zzl.

Od XVI edycji wprowadza się odrębną kategorię dla jednostek administracji publicznej.

Przystąpienie do konkursu to okazja do podsumowania całokształtu zzl w przedsiębiorstwie oraz potwierdzenie wysokiego stopnia zaawansowania stosowanych rozwiązań. Wizyta audytora stwarza możliwość konfrontacji działań firmy z doświadczeniami ekspertów.

Podsumowaniem audytu będzie syntetyczna informacja zwrotna odnosząca się do podstawowych obszarów zzl w firmie. Uczestnik otrzyma także informację o swej pozycji na tle grona laureatów oraz wszystkich uczestników bieżącej edycji w następujących blokach tematycznych: organizacja zarządzania zasobami ludzkimi, strategia i procedury, zatrudnianie i zwalnianie, ocena pracy, wynagradzanie, rozwój kapitału ludzkiego, społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa, efekty zzl.

Szczegółowe informacje na stronie internetowej http://www.ipiss.com.pl/konkurs-lider

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.