Przemysław Pająk o Spider's Web: funkcjonujemy podobnie do start-upów

Portal Spider's Web szuka redaktorów do tematów biznesowych. To zapowiedź dalszego rozwoju tego projektu, choć Przemysław Pająk, założyciel i redaktor naczelny portalu o szczegółach nowego przedsięwzięcia nie chce jeszcze zbyt wiele mówić. Zapowiada, że w marcu zaprezentuje „coś zupełnie nowego i bardzo ważnego”.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Przemysław Pająk o Spider's Web: funkcjonujemy podobnie do start-upów

PODZIEL SIĘ


Autor: MIW

13 lut 2018 11:11


- Na pewno będziemy obejmować nowe kategorie tematyczne, trochę powiązane z nowymi technologiami, bo te wdzierają się dzisiaj do każdej dziedziny życia – tłumaczy Pająk w rozmowie z portalem WNP.pl. Jak dodaje, technologie są dziś na polskim rynku medialnym jedną z ostatnich działek do zagospodarowania, a wielkie portale medialne nie wykazują tą tematyką wielkiego zagospodarowania.

Sam Pająk dystansuje się od nazywania go start-upowcem. Jak mówi, początkowo nie zamierzał zrobić ze Spider’s Weba biznesu i przedsiębiorstwa medialnego.

- Myślę, że teraz - po 10 latach od otwarcia portalu i 5 latach działania biznesu - funkcjonujemy podobnie do start-upów. Jesteśmy prężni, mamy płaską strukturę zarządzania, możemy z dnia na dzień dostosowywać się do nowych wymogów medialnych – przyznaje Pająk, który zaczynał swoją karierę jako dziennikarz, później pracował w marketingu, a obecnie określa się jako „przedsiębiorca medialny”.

Czytaj więcej: Przemysław Pająk, Spider's Web: W marcu zaprezentujemy coś zupełnie nowego

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.