Praca w DPD, Orange, Cemex i Nexteer Automotive to marzenie? Firmy nagrodzone w konkursie

0 0
Praca w DPD, Orange, Cemex i Nexteer Automotive to marzenie? Firmy nagrodzone w konkursie
Laureaci konkursu Lider Zarządza­nia Zasobami Ludzkimi 2015. /Fot. ipiss.com.pl

Wręczone zostały statuetki i nagrody w XVI edycji konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi organizowanego przez Instytut Pracy i Spraw Socjalnych pod patronatem PulsHR.pl.

Podczas uroczystości rozdania nagród, która odbyła się 15 grudnia obecni byli podsekretarz stanu w Ministerstwie Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej Renata Szczęch, prof. UW dr hab. Jacek Męcina oraz wiceprezydent Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej Janusz Pietkiewicz.

Po raz kolejny kapituła nagrody konkursu nagrodziła  wszystkich uczestników konkursu, którzy zakwalifikowali się do II etapu, przy jednoczesnym potwierdzeniu przez audytorów wysokiego poziomu rozwiązań w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, certyfikatem “Profesjonalne ZZL”

Laureaci edycji

Złotą Statuetkę i tytuł Lidera zarządzania zasobami ludzkimi 2015 otrzymała firma 2015 DPD Polska za wybitne osiągnięcia we wszystkich obszarach zzl.

Kryształową Statuetkę przyznano trzykrotnemu zdobywcy Bursztynowej Statuetki, Orange Polska.

Bursztynowe Statuetki otrzymały firmy: Cemex Polska za zarządzanie różnorodnością i Nexteer Automotive Poland za nową architek­turę zzl.

Wyróżnienia otrzymały firmy: Ursa Polska za kreowanie bezpiecznego środowiska pracy, Sitech za realizację idei społecznej odpowiedzialności biznesu, Link4 Towarzystwo Ubezpieczeń za program „Rodzina Link4”, Capgemini Polska za rozwijanie środowiska przyjaznego osobom z niepełnosprawnościami oraz Volkswagen Motor Polska za innowacyjność w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Kapituła przyz­nała cer­ty­fikat "Pro­fesjon­alne ZZL" następu­ją­cym firmom: Aon, PKP, ArcelorMittal, Grupa Azoty, TRI Poland, Ferrero, Emilel, Sanden, Corning, Koleje Mazowieckie.

Promocja dobrych wzorców

Celem konkursu była identyfikacja skutecznych rozwiązań i upowszechnianie dobrych praktyk w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi oraz tworzenie standardów w tej dziedzinie w przedsiębiorstwach działających w warunkach polskich.

Konkurs został objęty patronatem honorowym ministra pracy i polityki społecznej. Organizacje biorące udział w kolejnych edycjach konkursu i uzyskujące tytuł laureata stanowią doskonałe wzory do naśladowania dla pozostałych przedsiębiorstw funkcjonujących na polskim rynku. Poprzez wyróżnienie w konkursie stają się rozpoznawalne ze względu na profesjonalizm w zzl.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Dziwne bo z tego co wiem Nexteer przegrywa sprawy sądowe z pracownikami . Świadczy to raczej o tym że w Nexteer łamie się prawa pracownicze. Wystarczy w google wpisać solidarność nexteer albo kazali ludziom szczekać nexteer. Dowodów łamania prawa przez Nexteer jest sporo . Dlatego zastanawia mnie kto i za co przyznaje te nagrody.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.