Portal jobs.pl w nowej odsłonie

Odświeżona szata graficzna i układ serwisu jobs.pl inicjują szereg zmian, które mają w najbliższych miesiącach pojawiać się w jednym z najpopularniejszych serwisów pracy w Polsce.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Portal jobs.pl w nowej odsłonie

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

3 wrz 2013 18:16


Modyfikacje obejmują na razie przemianę wizualną, ale kolejne etapy rozwoju serwisu są już w trakcie realizacji.

Z myślą o użytkownikach serwisu wprowadzono modyfikacje usprawniające korzystanie z serwisu. Zmiany mają na celu ułatwienie dostępu do wyszukiwania i przeglądania ofert pracy oraz poprawę doświadczeń użytkowników korzystających z serwisu. Nowa odsłona serwisu jobs.pl jest bardziej nowoczesna i przejrzysta.

Serwis rozpoczął właśnie nowy etap rozwoju. Wkraczamy na ścieżkę nowoczesności, aby oferować zarówno kandydatom jak i pracodawcom możliwie najlepsze rozwiązania korzystając z lat doświadczenia. - Nie dokonujemy rewolucji, do zmian podchodzimy ewolucyjnie - tak zachodzące zmiany komentuje Katarzyna Chmurczyk, Marketing Manager serwisu jobs.pl.

Treści na stronie głównej prezentowane są w sposób bardziej przejrzysty niż wcześniej. Wyraźniej wyeksponowana została również wyszukiwarka.

Ewolucja bez rewolucji

Prezentacja graficzna jak i rozkład informacji został opracowany w taki sposób, aby ułatwić użytkownikom swobodne poruszanie się po całej witrynie oraz dostęp do interesujących ich treści.

W trakcie realizacji jest już przygotowanie nowego działu wynagrodzeń oraz poszerzenie oferty usług dla pracodawców.

- Przygotowując nową odsłonę serwisu skupiliśmy się nie tylko na potrzebach kandydatów i pracodawców, ale również na zapewnieniu im sprawnej i profesjonalnej obsługi. Postanowiliśmy dokonać wielu zmian, które w krótkim okresie czasu zmienią zasadniczo sposób w jaki kandydaci będą wyszukiwać ogłoszenia oraz aplikować na oferty pracy. Dzięki temu dokumenty aplikacyjne będą bardziej dopasowane do wymagań pracodawców zawartych w ogłoszeniach. Pierwszy krok został już postawiony, następne zmiany widoczne dla kandydatów korzystających z portalu jobs.pl, już wkrótce zostaną wprowadzone jako nowe użyteczności - mówi Mariusz Paczyński, Dyrektor Sprzedaży serwisu jobs.pl.

Jobs.pl działa na rynku pracy od 15 lat. Dzięki profesjonalnemu podejściu oraz efektywności w działaniu, z serwisem współpracuje już ponad 11 tysięcy pracodawców.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.