Polski Holding Rekrutacyjny to teraz Polski HR

Należąca do grupy kapitałowej Loyd spółka Polski Holding Rekrutacyjny zmienia oblicze. PHR to teraz Polski HR. Obecnie w strukturze firmy znajduje się już 14 spółek specjalizujących się w określonych obszarach szeroko rozumianego rynku HR.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Polski Holding Rekrutacyjny to teraz Polski HR

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 kwi 2015 12:45


- Wprowadzenie jednolitego brandu oraz nowego systemu komunikacji to efekt dynamicznych zmian i potrzeby usystematyzowania portfela holdingu. To ukoronowanie przemian, które wprowadziliśmy w sposobie zarządzania Holdingiem, symbol nowych inwestycji i dalszego rozwoju spółki – mówi Bartosz Kaczmarczyk, prezes grupy kapitałowej Loyd, do której należy Polski HR.

Celem działalności spółki Polski HR jest konsolidacja rynku HR i agencji zatrudnienia w Polsce. Spółka inwestuje i rozwija firmy działające m.in. na rynku outsourcingu i leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego czy rynku szkoleń.

– Grupa Loyd budowana jest z pełną rozwagą - systematycznie zwiększamy zakres naszych usług poprzez pozyskiwanie wykwalifikowanych menedżerów oraz rozwój spółek portfelowych. Tworzymy firmę, która jest wiodącym brandem na polskim rynku, przeciwwagą dla dominujących zagranicznych koncernów. Holding umożliwia spółkom zależnym wymianę wiedzy, doświadczeń i kontaktów niezbędnych do efektywniejszego funkcjonowania, dzięki czemu budowana jest silna polska grupa – mówi Bartosz Kaczmarczyk.

Polski HR zdobył przewagę na polskim rynku HR i BPO dzięki indywidualnym sukcesom spółek portfelowych, działających dotychczas pod własnymi markami. Prowadzone są one przez niezależne zarządy, posiadają własne struktury, z kolei holding udziela im wsparcia, udostępnia know-how i dzieli się doświadczeniem. Prowadzony model zarządzania zapewnia bezpieczeństwo i stabilność prowadzonej działalności.

Polski HR stawia na energicznych, wysoko wykwalifikowanych menedżerów, którzy jako współwłaściciele zarządzanych firm, mają silną motywację do kontynuowania rozwoju. Dbając o sukces własnej spółki, przyczyniają się również do wzmocnienia pozycji rynkowej całej grupy Polski HR.

Polski Holding Rekrutacyjny powstał w 2010 r. W latach 2010-2013 holding funkcjonował w formie spółki akcyjnej notowanej na alternatywnym rynku New Connect. Obecnie Polski HR wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Loyd Inwestycje i Zarządzanie. Jest również aktywnym członkiem Stowarzyszenia Agencji Zatrudnienia.

Obecnie Polski HR, poprzez wyspecjalizowane spółki portfelowe świadczy bardzo szeroki zakres usług - to przede wszystkim kompleksowe rozwiązania w kwestii pracy tymczasowej, outsourcingu personelu oraz outsourcingu procesów biznesowych (BPO). Polski HR dostarcza usługi z zakresu rekrutacji odpowiedzialnej społecznie, specjalizuje się także w doradztwie i wprowadzaniu procedur w zakresie pracy osób niepełnosprawnych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.