PKN Orlen wyróżniony za etykę biznesu i uczciwe praktyki handlowe

0 0
PKN Orlen wyróżniony za etykę biznesu i uczciwe praktyki handlowe

PKN ORLEN pierwszą firmą z Europy Środkowo-Wschodniej wyróżnioną tytułem The World’s Most Ethical Company 2014.

PKN ORLEN otrzymał prestiżowy tytuł The World's Most Ethical Company, przyznawany przez międzynarodowy zespół ekspertów amerykańskiego Ethisphere Institute. Koncern jest jedyną firmą z naszego regionu, która znalazła się w gronie laureatów.

Wyróżnienie The World's Most Ethical Company przyznawane jest firmom w oparciu o Ethics Quotient Framework, kompleksową metodologię wypracowaną przez Ethisphere Institute przy wsparciu zespołu międzynarodowych doradców, specjalizujących się w kwestiach związanych z etyką biznesu i uczciwymi praktykami handlowymi. Kluczowym kryterium przy doborze laureatów jest umiejętność wdrożenia etyki w codziennej działalności firmy i wyznaczania standardów etycznego przywództwa.

- Przyznany tytuł jest dla nas ważnym, niezależnym potwierdzeniem, że nasze rozwiązania z zakresu etyki biznesu wprowadzone na poziomie całej Grupy Kapitałowej są zgodne z najwyższymi standardami światowymi. To ważne zarówno ze względu na skomplikowanie naszej działalności jak i jej globalny zasięg. Udowadniamy przy tym, że trudności rynkowe nigdy nie mogą zwalniać Zarządu i pracowników z codziennej odpowiedzialności za etyczne prowadzenie biznesu - powiedział Jacek Krawiec, prezes PKN ORLEN.

Nagroda The World's Most Ethical Company przyznawana jest od 2006 roku. Wśród wyróżnionych w tym roku firm, obok PKN ORLEN, znalazły się m.in.: amerykański General Electric Company, kanadyjska Encana, indyjski TATA Power Company czy szwajcarski SwissRe.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • To dowcip? Do 1 kwietnia jeszcze parę dni zostalo.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.