PiS odchudzi administrację rządową?

Jest pytanie o to, czy potrzebujemy aż takiej liczby wiceministrów - mówił wicepremier, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin w TVN 24. Jak dodał, obóz rządowy nie chce należeć do rekordzistów w Europie w tej kwestii. To ulegnie korekcie - zapowiedział.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

PiS odchudzi administrację rządową?

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP/JS

12 sty 2018 22:12


Gowin podkreślił, że obóz rządowy realizuje "naprawdę ambitny program". "Druga strona medalu jest taka, że akurat w liczbie ministrów nie chciałbym ani ja, ani pan premier Morawiecki, ani pan prezes Kaczyński, nie chcielibyśmy należeć do rekordzistów w Europie. To ulegnie korekcie" - stwierdził.

Wicepremier zastrzegł, że nie ma na myśli ministrów konstytucyjnych. "Tutaj żadne zmiany nie są planowane" - powiedział. "Jest pytanie o to, czy potrzebujemy aż takiej liczby wiceministrów" - zaznaczył Gowin. Podkreślił przy tym, że "państwo silne niekoniecznie musi być państwem rozrośniętym".

Więcej przeczytasz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

2 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

Afera Gruntowa Rządowa. 2018-01-14 05:39:27

Do Państwo praworządne ? raczej bezprawie , anarchia : Praworządność w Polsce skończyła się w 2005roku gdy PiS dorwał się do władzy, Lepper z przerażeniem ujawniał kulisy afery gruntowej w związku z czym musiał opuścić szeregi żywych. Od 27 sierpnia 2015roku traw zabijanie mieszkańców miast , właściciele nieruchomości i budynków jeszcze nie zdają sobie sprawy lecz kto zainwestowała i pracował na Polskę po 1989roku płacąc uczciwie podatki w obrębach miast zbankrutował.

Państwo praworządne ? raczej bezprawie , anarchia. 2018-01-14 05:29:29

Mateusz Morawiecki to bankier- gangster w białych rękawiczkach, dorobił się na ludzkiej krzywdzie, wciąż łka jak najgorsza suczka , lecz okradanie społeczeństwa z obrębów miasta właścicieli nieruchomości i budynków skończy się tragicznie dla jego najbliższych i całej zjebanej prawicy . Krzywousty, w związku aferą gruntową która sięga od 1995roku legalnych gruntów budowlanych w obrębach miast mamy 1% , ustawą z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych podpisana przez Andrzeja Dudę 27 sierpnia 2015roku (Dz.U.2015 2015 r. .poz. 909)legalnych gruntów mieszkalnych"B" w obrębach gmin mamy 99%, metropolie gruntów dla obszarów miejskich są w obrębach gmin nie miast . Kto pokryje zadłużenia budżetowe miast? Gdzie są środki finansowe zabezpieczone w budżecie Państwa Polskiego za starty moralne dla mieszkańców miast? praworządne