Państwowa Inspekcja Sanitarna, związki zawodowe, fizjoterapeuci: O tym będą dyskutować eksperci w tym tygodniu

• W poniedziałek (4 lipca) Maks Kraczkowski obejmie stanowisko wiceprezesa banku PKO BP.
• Z kolei we wtorek (5 lipca) zbierze się zespół problemowy Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy. Dyskusja będzie dotyczyć zmian w ustawie o związkach zawodowych. 
• Piątek (8 lipca) to dzień, w którym zbierze się zespół problemowy RDS ds. budżetu, wynagrodzeń i świadczeń socjalnych.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Państwowa Inspekcja Sanitarna, związki zawodowe, fizjoterapeuci: O tym będą dyskutować eksperci w tym tygodniu

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

4 lip 2016 11:01


W poniedziałek (4 lipca) Maks Kraczkowski obejmie stanowisko wiceprezesa banku PKO BP. Jak twierdzi premier Beata Szydło, Kraczkowski jest bardzo dobrze przygotowany do pracy w instytucjach finansowych (więcej na ten temat znajdziesz tutaj).

37-letni Maks Kraczkowski od 2005 roku był posłem PiS. (Fot. kraczkowski.pl) 37-letni Maks Kraczkowski od 2005 roku był posłem PiS. (Fot. kraczkowski.pl)

Tego dnia odbędzie się również posiedzenie trójstronnego zespołu ds. ochrony zdrowia, w którym weźmie udział m.in. wiceminister pracy Elżbieta Bojanowska. Podczas spotkania zostaną poruszone kwestie związane z projektem ustawy przywracającej pionizację struktur Państwowej Inspekcji Sanitarnej oraz te związane z pracą nad rozporządzeniami wykonawczymi do ustawy o zawodzie fizjoterapeuty. Eksperci podejmą również dyskusję nad uwagami do roboczego projektu ustawy w sprawie minimalnego wynagrodzenia pracowników podmiotów leczniczych.

Z kolei we wtorek (5 lipca) zbierze się zespół problemowy Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy. Jacek Męcina z Konfederacji Lewiatan poprowadzi dyskusję na temat zmian w ustawie o związkach zawodowych. W spotkaniu weźmie udział Stanisław Szwed, wiceminister pracy.

Tego dnia odbędzie się również posiedzenie międzyresortowego zespołu ds. inwestycji o istotnym znaczeniu dla gospodarki Polski. Tutaj też pojawi się Stanisław Szwed.

Stanisław Szwed weźmie udział w posiedzeniu zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy. (fot.mpips.gov.pl) Stanisław Szwed weźmie udział w posiedzeniu zespołu problemowego Rady Dialogu Społecznego ds. prawa pracy. (fot.mpips.gov.pl)

We wtorek pojawi się nowa osoba w zarządzie spółki Integer.pl. Od 5 lipca funkcję wiceprezesa obejmie Marcin Pulchny (więcej na temat zmian kadrowych w Integer.pl znajdziesz tutaj).

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.