Oto pracodawcy godni zaufania. Poznajcie ich

0 0
Oto pracodawcy godni zaufania. Poznajcie ich
fot. Flickr

Ogłoszono wyniki VI edycji konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania”. Zdobyły go firmy: PKP Cargo, Edipresse Polska oraz Towarzystwo Finansowe SKOK.

Ideą konkursu o tytuł „Pracodawca Godny Zaufania” jest promowanie prawidłowych i godnych naśladowania wzorców zachowania pracodawcy. Konkurs organizowany jest od 2008 roku.

Czytaj też: Pracodawcy łamią prawo pracy. Które przepisy najczęściej?

- Wyróżniamy duże przedsiębiorstwa działające w Polsce, które dbają o swoich pracowników, sięgają po ciekawe i skuteczne rozwiązania w obszarze polityki pracowniczej. Nasi laureaci jak Pelion, PKN Orlen czy Biedronka, to przede wszystkim firmy, z których można brać przykład w zakresie dbania o pracowników i przestrzegania ich praw – powiedział Tomasz Brzozowski z biura promocji konkursu „Pracodawca Godny Zaufania”.

Formuła konkursu jest prosta. Nadesłane ankiety, w których firmy szczegółowo opisują poszczególne elementy polityki pracowniczej są oceniane przez jury złożone z przedstawicieli znanych i cenionych instytucji pozarządowych.

W skład kapituły konkursu wchodzą m. in.: Krajowa Izba Gospodarcza, Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego „Teraz Polska”, Instytut Globalizacji, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania, Centrum Monitorowania Wolności Prasy przy Stowarzyszeniu Dziennikarzy Polskich, Stowarzyszenie Integracja i Współpraca, Instytut Nauk Ekonomicznych PAN oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Wyróżnienie w każdej kategorii przyznawane jest firmie, której ankieta zyska najwięcej punktów, przyznawanych przez członków kapituły. W tym roku, podczas posiedzenia kapituły, nagrodzone zostały następujące spółki: w kategorii branża kolejowa – PKP Cargo, w kategorii media – Edipresse Polska, a w kategorii spółdzielcze instytucje finansowe – Towarzystwo Finansowe SKOK.

Czytaj też: Oto najwięksi pracodawcy na świecie

Dodajmy, że w ubiegłych latach w konkursie „Pracodawca Godny Zaufania” nagrodzone zostały m.in. takie firmy, jak: Compensa TU, Action, Danone, Skanska, PKN Orlen, Henkel Polska, Żywiec Zdrój, Mostostal Warszawa, Polkomtel, Eurobank, Polska Grupa Farmaceutyczna, czy Martins Polska

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.