Oto najlepsze kobiety biznesu w Polsce

0 0
Oto najlepsze kobiety biznesu w Polsce

Agata Krawczyk, Barbara Woźniak i Elżbieta Bieńkowska znalazły się w gronie najlepszych polskich bizneswoman.

Ranking "100 Kobiet Biznesu 2013" zrealizowany przez "Puls Biznesu" wyłonił 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce. Zgodnie z zasadami rankingu, laureatki musiały pełnić funkcję prezesa lub właściciela firmy przez co najmniej dwa lata. W tym czasie powinny wykazać się wysoką dynamiką sprzedaży i wzrostu.

Agata Krawczyk, prezes Apartment House zwyciężyła w kategorii spółek z przychodami do 50 mln zł. Tuż za nią pojawiła się Barbara Wolska, prezes B2B Consulting, a na miejscu trzecim Marta Ferenc, prezes Almy.

W kategorii spółek z przychodami powyżej 50 mln zł najlepszą bizneswoman okazała się Barbara Woźniak, prezes BestOil. Drugie miejsce w rankingu "PB" zajęła Ilona Potok, prezes Elmex Logistic Groupe, a na trzecim Agnieszka Malinowska, z Energa Operator Eksploatacja i Inwestycje Płock.

Wyboru pań, które w ciągu ostatniego roku wyróżniły się w biznesie skuteczną strategią czy odważnymi decyzjami, dokonali również internauci. Po podsumowaniu 6,5 tys. głosów internautów pierwsze miejsce zajęła wicepremier Elżbieta Bieńkowska, drugie - Magdalena Nawłocka, wiceprezes grupy Allianz Polska oraz Ewa Misiak, prezes Baby&Care.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.