Najlepsi pracodawcy w Wielkiej Brytanii. Każdy chce u nich pracować

0 0
Najlepsi pracodawcy w Wielkiej Brytanii. Każdy chce u nich pracować
Producent samochodów luksusowych Jaguar Land Rover to najlepszy pracodawca w Wielkiej Brytanii (fot.flickr.com/Land Rover MENA)

Jak pracować w Wielkiej Brytanii to dla Jaguara - to wnioski z badania przeprowadzonego dla agencji Bloomberg. W badaniu brano pod uwagę m. in. atmosferę panującą w firmie, atrakcyjność wykonywanej pracy, możliwość dokształcania się i reputację firmy.

Badanie zostało przeprowadzone na próbie 15.000 pracowników. Pracownikom zadano 35 pytań na temat ich pracodawców i poproszono ich o pozytywną lub negatywną identyfikację innych firm z 23 sektorów.

Okazało się, że producent samochodów luksusowych Jaguar Land Rover jest najlepszym miejscem pracy w Wielkiej Brytanii.

"Jaguar Land Rover zdobył wysokie noty zarówno bezpośrednio [od pracowników], jak i pośrednio, co oznacza, że odbiór firmy od wewnątrz, jak i na zewnątrz jest bardzo dobry" - powiedziała autorka raportu Charlotte Edney.

Na drugim miejscu na liście najatrakcyjniejszych miejsc pracy jest firma farmaceutyczna AstraZeneca, a na trzecim dom handlowy Harrods. Trzy pierwsze firmy na liście mają swoje siedziby w Wielkiej Brytanii.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

 • 5Polecam artykuł Max Kolonko, który pokazuje, że Komorowski wraz z PO przez lata okradali Polskę i byli na usługach Niemców!!!
  Powinni za to wszystko odpowiedzieć przed nami, prawdziwymi POLAKAMI. Nie dajmy sobie dłużej mydlić oczu przez te niemieckie media. CZYTAJCIE JAK BYŁO!! bookstar.pl/8538

POLECAMY

 • ZMIEŃ WIDOK:

 • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
 • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
  Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
  Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
 • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.