Marek Andryszak odmienił polską jednostkę TUI, teraz zajmie się niemieckim i austriackim oddziałem

Kiedy restrukturyzował TUI w Polsce budził wiele kontrowersji i niechęć wśród agentów. Jego działania jednak były skuteczne. Obecnie ma zająć się zmianami w jednostkach w Austrii i Niemczech.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Marek Andryszak odmienił polską jednostkę TUI, teraz zajmie się niemieckim i austriackim oddziałem

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

7 mar 2014 11:01


Gdy Marek Andryszak zaczął zarządzać TUI Poland, firma była drugim touroperatorem w Polsce i przynosiła straty. W 2013 r. nadal była na drugim miejscu, jednak przyniosła zysk w wysokości 3 mnl zł. Prezes zdecydował się na przeniesienie sprzedaży do internetu i obniżenie cen. Zmiany nie spodobały się agentom, którzy w ramach protestu przestali sprzedawać oferty TUI. Niestety w konsekwencji z niektórymi agencjami firma TUI rozwiązała umowy - informuje "Puls Biznesu".

Wysiłki Andryszaka dały efekty i zostały docenione. - Szef TUI Deutschland, któremu podlegam, poprosił mnie o optymalizację współpracy między oddziałami w Niemczech i Austrii. To dwa bliskie rynki, z tymi samymi systemami sprzedażowymi, katalogami, modelem biznesowym. Moim zadaniem jest rozpoznanie, gdzie procesy realizowane są lepiej. Mam trzy miesiące na przedstawienie rekomendacji - mówi dla "PB" Marek Andryszak.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.