"Kobieta w logistyce 2015": Joanna Patera i Marta Tęsiorowska wyróżnione

0 0
"Kobieta w logistyce 2015": Joanna Patera i Marta Tęsiorowska wyróżnione
Od lewej Joanna Patera, Beata Trochymiak (organizator konkursu) oraz Marta Tęsiorowska. (Fot.: mat. pras.)

Joanna Patera i Marta Tęsiorowska otrzymały tytuł "Kobieta w Logistyce 2015”. Czym się zajmują w swojej pracy?

Tytuł "Kobieta w Logistyce" - przyznawany od 2011 r. przez serwis Pracujwlogistyce.pl - w tym roku otrzymały: Joanna Patera oraz Marta Tęsirowska.

Joanna Patera jest menedżerem logistyki i działu celnego Sanden Manufacturing Poland, spółki wchodzącej w skład japońskiej korporacji Sanden, producenta kompresorów do klimatyzacji samochodowych i... jedyną kobietą na stanowisku menedżera logistyki w korporacji Sanden na świecie.

Joanna związana jest z firmą od 2006 roku, gdzie przeszła wszystkie szczeble kariery, od pracownika magazynowego aż po stanowisko menedżerskie. W zakładzie w Polkowicach zarządza około 100-osobowym zespołem, który w 80 proc. tworzą kobiety. Jest absolwentką Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu oraz Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Techniki.

Marta Tęsiorowska jest wiceprezesem marketingu i komunikacji w Europie Środkowo-Wschodniej, Pan-European Coordinator, właściciela, zarządcy i dewelopera obiektów dystrybucyjnych w Europie, obu Amerykach i Azji.

Jest związana z firmą nieprzerwanie od 14 lat. Zbudowała od podstaw dział marketingu i komunikacji Prologis w Polsce, najpierw odpowiadając za cztery kraje – Polskę, Czechy, Słowację i Węgry, a od maja 2016 r. już za całą Europę. Ukończyła Wyższą Szkołę Handlu i Finansów Międzynarodowych im. Fryderyka Skarbka, a także wydział administracji, prawa i dyplomacji w Prywatnej Wyższej Szkole Biznesu i Administracji oraz podyplomowe studium public relations w Szkole Głównej Handlowej.

W skład konkursowego jury weszli: Agnieszka Bilińska, fundatorka i założycielka Vital Voices Poland, partnerka zarządzająca Trusted Communication; prof. Halina Brdulak ze Szkoły Głównej Handlowej), dr Ireneusz Fechner z Wyższej Szkoły Logistyki w Poznaniu oraz Beata Trochymiak, organizator konkursu i wydawca portalu Pracujwlogistyce.pl.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.