Jak szybko i łatwo zrobić karierę? Wystarczy kilka prostych czynności

Czasem dziecinnie proste zabawy mogą pobudzić do działania i sprawić, że poczuje się przypływ nowej energii. Nie bez przyczyny firmy odnoszące wielkie sukcesy montują w firmach hamaki, otwierają pokoje z grami planszowymi i pozwalają pracownikom na leżakowanie. Oto 5 sposobów na to, aby obudzić w sobie kreatywnego dzieciaka i odnieść sukces w pracy.

Autor: AT 30 maj 2016 16:55

REKLAMA

Łap za kredki

Kolorowanie sprawia przyjemność i pobudza kreatywność. Co więcej świat dorosłych całkiem niedawno odkrył tę czynność na nowo.

- Powinieneś wiedzieć, że nie musisz kolorować krasnali z książeczek dla 2-latków. W całej Europie w kilkusettysięcznych nakładach sprzedają się kolorowanki dla dorosłych. Możesz więc kolorować pejzaże, motyle, dzieła znanych malarzy. Do wyboru, do koloru. Stopień trudności jest całkiem spory, więc będziesz musiał naprawdę się namęczyć i zapomnieć o całym świecie, aby nie wyjść za linię – informuje MonsterPolska.pl.

- Według psychologów rysowanie po obrysie, czyli kolorowanie, bardzo dobrze wpływa na samoocenę, podnosi samopoczucie i wzmacnia psychikę. Poza tym wzmacnia kreatywność i działa odstresowująco. – mówi Bartosz Struzik z międzynarodowego serwisu z ofertami pracy MonsterPolska.pl.

Wygląda więc na to, że pokolorowanie jednego rysunku może bardzo pomóc nie tylko przed ważnym spotkaniem biznesowym, ale również rozmową o pracę. (fot.pixabay.com)


Puls HR Puls HR

Jak szybko i łatwo zrobić karierę? Wystarczy kilka prostych czynności


REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.