ING Bank Śląski, Bank Millennium, Deutsche Bank. Pracownicy tych banków są najlepsi

Doradcy w ING Banku Śląskim najlepiej rozpoznają potrzeby klientów i dbają o odpowiednią interakcję, a w Deutsche Banku można być pod wrażeniem wyglądu placówek oraz kompetencji pracowników. Jak wygląda sytuacja w pozostałych bankach?
REKLAMA


Puls HR Puls HR

ING Bank Śląski, Bank Millennium, Deutsche Bank. Pracownicy tych banków są najlepsi

PODZIEL SIĘ


Autor: jk

8 sty 2016 10:00


Zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez firmę International Service Check, wśród 60 placówek należących do 15-tu banków, które odwiedzili tajemniczy klienci, najlepszym bankiem okazał się Bank Millennium osiągając wysoką ocenę - 90,8 proc. Klienci docenili doradców, który rzetelnie oferowali i prezentowali produkty podstawowe, a także potrafili odpowiednio finalizować i kończyć rozmowę.

Na drugim miejscu, z niewielką różnicą (2,3 punktu procentowego), znalazł się ING Bank Śląski ze średnim wynikiem 88,5 proc. W tym banku doradcy, najlepiej ze wszystkich, nawiązywali kontakt z klientami i potrafili skutecznie rozpoznawać ich potrzeby.

Najlepsze banki w Polsce Najlepsze banki w Polsce

Trzecie miejsce na podium przypadło Deutsche Bankowi, który osiągnął średni wynik 81,8 proc., przodując ofertą produktów dodatkowych.

Dodajmy, że najsłabszy bank uzyskał wynik na poziomie zaledwie 44,9 proc.

Wygrywa Wrocław, Katowice i Toruń

Analizując wyniki dla przebadanych oddziałów banków, nieprzeciętnie wysoką jakością obsługi wyróżniły się szczególnie trzy placówki. To Bank Millennium we Wrocławiu (Rynek 36/37), który zdobył 98,2 proc., Bank BPH w Katowicach (ul. Dyrekcyjna 10) z wynikiem 97,9 proc., a także toruński Deutsche Bank (Rynek Nowomiejski 19), który został oceniony na 96,4 proc.

Czytaj też: Oto 10 najlepiej wynagradzanych prezesów banków w Polsce

Doradcy tych banków radzą sobie najlepiej

Jak ujawniło badanie przeprowadzone przez International Service Check, na najlepszą obsługę przy zakładaniu nowego konta można liczyć w placówkach Eurobanku i Credit Agricole (94,7 proc.) oraz ING Banku Śląskiego (93 proc.).

Z kolei wizyty, w czasie których zadaniem tajemniczego klienta było zamknięcie konta, najlepiej wypadły w Banku BPH (97,9 proc.), Banku Millennium (95,8 proc.) i ponownie, w ING Banku Śląskim (91,7 proc.).

CZYTAJ DALEJ »
Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.