GoldenLine wyłonił top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015

Którzy pracodawcy cieszą się największą popularnością w serwisie GoldenLine? Którego najwyżej oceniają pracownicy? Kto najlepiej komunikuje się ze swoimi potencjalnymi, aktualnymi i byłymi pracownikami? Oto lista nagrodzonych przez GoldenLine firm.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

GoldenLine wyłonił top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 paź 2015 9:38


Top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine:

1. Orange Polska
2. Capgemini Polska
3. Randstad Polska
4. Sii
5. Nokia
6. ABB
7. Delphi Poland
8. Alior Bank
9. T-Mobile Polska
10. Nationale-Nederlanden

Zwycięzców wyłoniono na podstawie algorytmu, który uwzględniał następujące dane: średnią z ocen wystawionych na profilu pracodawcy w odniesieniu do ich liczby, aktywność pracodawców na profilach czyli liczbę dodawanych postów i komentarzy oraz ilość publikowanych ofert pracy.

Zestawienie najpopularniejszych pracodawców zostało przygotowane w oparciu o algorytm wykorzystywany w katalogu pracodawców. Katalog daje możliwość sortowania pracodawców według średniej z ocen wystawionych na profilach lub według popularności. Użytkownicy mają dodatkowo możliwość sortowania pracodawców po branży oraz po lokalizacji.

Na pozycję w katalogu pracodawców według popularności wpływa średnia z ocen wystawionych przez byłych lub obecnych pracowników na profilach w stosunku do liczby wystawionych opinii, aktywność na profilach rozumiana jako dodawane komentarze, posty oraz posiadane ofert pracy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.