GoldenLine wyłonił top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015

Którzy pracodawcy cieszą się największą popularnością w serwisie GoldenLine? Którego najwyżej oceniają pracownicy? Kto najlepiej komunikuje się ze swoimi potencjalnymi, aktualnymi i byłymi pracownikami? Oto lista nagrodzonych przez GoldenLine firm.
REKLAMA
Puls HR Puls HR

GoldenLine wyłonił top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

23 paź 2015 9:38


Top 10 Najpopularniejszych Pracodawców 2015 w serwisie GoldenLine:

1. Orange Polska
2. Capgemini Polska
3. Randstad Polska
4. Sii
5. Nokia
6. ABB
7. Delphi Poland
8. Alior Bank
9. T-Mobile Polska
10. Nationale-Nederlanden

Zwycięzców wyłoniono na podstawie algorytmu, który uwzględniał następujące dane: średnią z ocen wystawionych na profilu pracodawcy w odniesieniu do ich liczby, aktywność pracodawców na profilach czyli liczbę dodawanych postów i komentarzy oraz ilość publikowanych ofert pracy.

Zestawienie najpopularniejszych pracodawców zostało przygotowane w oparciu o algorytm wykorzystywany w katalogu pracodawców. Katalog daje możliwość sortowania pracodawców według średniej z ocen wystawionych na profilach lub według popularności. Użytkownicy mają dodatkowo możliwość sortowania pracodawców po branży oraz po lokalizacji.

Na pozycję w katalogu pracodawców według popularności wpływa średnia z ocen wystawionych przez byłych lub obecnych pracowników na profilach w stosunku do liczby wystawionych opinii, aktywność na profilach rozumiana jako dodawane komentarze, posty oraz posiadane ofert pracy.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.