Gavdi wdrożyło „twardy” HR w Polfarmex

Gavdi Polska wdrożyło rozwiązania z obszaru „twardego” HR w firmie Polfarmex (Kutno), będącej producentem leków, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i kosmetyków.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Gavdi wdrożyło „twardy” HR w Polfarmex

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

12 sie 2013 18:52


Projekt był elementem wdrożenia zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem SAP ERP ECC 6.0 zrealizowanego przez wrocławską firmę SI-Consulting.

W ramach projektu konsultanci firmy Gavdi wdrożyli moduły zarządzania strukturą organizacyjną, administracji kadrami, zarządzania czasem pracy z jego pełną oceną (w tym Pulpit Menedżera Czasu Pracy) oraz rozliczania listy płac, które umożliwiły efektywniejsze zarządzanie 650 pracownikami zatrudnionymi w spółce Polfarmex.

- Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu SAP ERP, w tym obszaru tzw. „twardego" HR, aby zintegrować wszystkie dane generowane w spółce w ramach jednego systemu, a co za tym idzie, zwiększyć efektywność zarządzania informacją na wszystkich szczeblach organizacji. Zależało nam również na usprawnieniu naszej działalności operacyjnej, a przede wszystkim na zoptymalizowaniu procesów biznesowych. Oprócz tego, istotne były dla nas także takie funkcjonalności, jak np. możliwość generowania raportów ad-hoc w obszarze HR, która jest dla nas znaczącym usprawnieniem w procesie zarządzania kadrami - mówi Monika Dąbrowska, kierownik działu kadr i szkoleń w Polfarmex.

Kadrowo-płacowa część systemu SAP ERP obsługiwana jest obecnie przez blisko 30 pracowników spółki, w tym kierowników poszczególnych komórek korzystających z Pulpitu Menedżera Czasu Pracy - narzędzia umożliwiającego menedżerom bezpośrednie zarządzanie czasem pracy podległych im pracowników.

System SAP ERP w Polfarmex obejmuje także spółki zależne i oprócz części kadrowo-płacowej obsługuje obszary Planowania Produkcji, Produkcji, Gospodarki Magazynowej (z magazynem wysokiego składowania), Zaopatrzenia, Sprzedaży i Dystrybucji, Kontroli Jakości, Księgowości i Finansów oraz Controllingu.

- Wdrożenie w spółce Polfarmex to kolejny projekt zrealizowany przez GAVDI w branży farmaceutycznej. Cieszymy się, że nasze kompetencje i doświadczenie zdobyte w tym sektorze, m.in. w GlaxoSmithKline, US Pharmacia, ICN Polfa Rzeszów, PF Jelfa czy Polfa Tarchomin znów zostały docenione - mówi Sławomir Stępień, dyrektor handlowy Gavdi Polska.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.