Gavdi wdrożyło „twardy” HR w Polfarmex

0 0
Gavdi wdrożyło „twardy” HR  w Polfarmex

Gavdi Polska wdrożyło rozwiązania z obszaru „twardego” HR w firmie Polfarmex (Kutno), będącej producentem leków, suplementów diety, dietetycznych środków spożywczych i kosmetyków.

Projekt był elementem wdrożenia zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem SAP ERP ECC 6.0 zrealizowanego przez wrocławską firmę SI-Consulting.

W ramach projektu konsultanci firmy Gavdi wdrożyli moduły zarządzania strukturą organizacyjną, administracji kadrami, zarządzania czasem pracy z jego pełną oceną (w tym Pulpit Menedżera Czasu Pracy) oraz rozliczania listy płac, które umożliwiły efektywniejsze zarządzanie 650 pracownikami zatrudnionymi w spółce Polfarmex.

- Zdecydowaliśmy się na wdrożenie systemu SAP ERP, w tym obszaru tzw. „twardego" HR, aby zintegrować wszystkie dane generowane w spółce w ramach jednego systemu, a co za tym idzie, zwiększyć efektywność zarządzania informacją na wszystkich szczeblach organizacji. Zależało nam również na usprawnieniu naszej działalności operacyjnej, a przede wszystkim na zoptymalizowaniu procesów biznesowych. Oprócz tego, istotne były dla nas także takie funkcjonalności, jak np. możliwość generowania raportów ad-hoc w obszarze HR, która jest dla nas znaczącym usprawnieniem w procesie zarządzania kadrami - mówi Monika Dąbrowska, kierownik działu kadr i szkoleń w Polfarmex.

Kadrowo-płacowa część systemu SAP ERP obsługiwana jest obecnie przez blisko 30 pracowników spółki, w tym kierowników poszczególnych komórek korzystających z Pulpitu Menedżera Czasu Pracy - narzędzia umożliwiającego menedżerom bezpośrednie zarządzanie czasem pracy podległych im pracowników.

System SAP ERP w Polfarmex obejmuje także spółki zależne i oprócz części kadrowo-płacowej obsługuje obszary Planowania Produkcji, Produkcji, Gospodarki Magazynowej (z magazynem wysokiego składowania), Zaopatrzenia, Sprzedaży i Dystrybucji, Kontroli Jakości, Księgowości i Finansów oraz Controllingu.

- Wdrożenie w spółce Polfarmex to kolejny projekt zrealizowany przez GAVDI w branży farmaceutycznej. Cieszymy się, że nasze kompetencje i doświadczenie zdobyte w tym sektorze, m.in. w GlaxoSmithKline, US Pharmacia, ICN Polfa Rzeszów, PF Jelfa czy Polfa Tarchomin znów zostały docenione - mówi Sławomir Stępień, dyrektor handlowy Gavdi Polska.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.