Fundacja Startup Poland chce reprezentować środowisko start-upowe

0 0
 Fundacja Startup Poland chce reprezentować środowisko start-upowe
Priorytetem dla fundacji jest zwiększenie świadomości i wiedzy o rozwoju startupowej społeczności wśród decydentów (fot.fotolia)

Powołana pod koniec ubiegłego roku fundacja Startup Poland chce być głosem środowiska startupowego.

Bystrzy, wyposażeni w wiele kompetencji, otwarci na współpracę, niebojący się ryzyka - w opinii Elizy Kruczkowskiej, prezes fundacji Startup Poland, to cechy polskich startupowców - informuje "Puls Biznesu".

"Środowisko startupowe w Polsce jest dosyć rozproszone, a jego przedstawiciele związani są z głośnymi, lokalnymi inicjatywami. Naszym zadaniem jest przede wszystkim wsłuchiwanie się w ich głos. Przyjmujemy rolę obserwatora i reprezentanta tej społeczności" - mówi Eliza Kruczkowska.

Do tej pory w Polsce nie było organizacji reprezentującej to środowisko. A tym bardziej takiej, które zyskała poparcie około 150 start-upów z całego kraju, co udało się Startup Poland.

Według Elizy Kruczkowskiej startupowcy to szczególna społeczność. Otwarta i chętna do współpracy i udzielania pomocy innym jej przedstawicielom. Priorytetem dla fundacji jest zwiększenie świadomości i wiedzy o rozwoju startupowej społeczności wśród decydentów.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (1)

  • Świetnie, że ludzie inspirują się do zakładania własnych biznesów i jest organizacja, która będzie pomagać sturt-upom utrzymać się na rynku, bo własny biznes jest nie lada wyzwaniem! cenabiznesu.pl/-promujemy-start-up

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.