Fratria, wydawca wPolityce przeprowadza restrukturyzację

Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych potwierdził, że firma przeprowadza restrukturyzację działów i redakcji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Fratria, wydawca wPolityce przeprowadza restrukturyzację

PODZIEL SIĘ


Autor: JP

17 paź 2016 17:09


– To prawda, przeprowadzamy restrukturyzację spółki – potwierdza w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Michał Karnowski, członek zarządu Fratrii ds. redakcyjnych.

Wyjaśnia, że w ostatnich miesiącach wielu pracowników i współpracowników Fratrii podjęło pracę w stacjach radiowych i telewizyjnych poza wydawnictwem, a obecnie kierownictwo dokonuje przeglądu umów i dopasowuje wynagrodzenia do zaangażowania pracowników.

– Uzupełniając te ubytki aktywności i zaangażowania sukcesywnie podejmowaliśmy współpracę z nowymi osobami, zwłaszcza w portalu wPolityce.pl. Teraz trzeba to podsumować – podkreśla Michał Karnowski.

Według jego relacji, działy Fratrii zajmujące się obsługą prawną, reklamową, wydawniczą i marketingową spółki zostały zasadniczo zrestrukturyzowane, co pozwoliło osiągnąć kilkudziesięcioprocentowy spadek kosztów. Obecnie proces ten przechodzą redakcje, gdzie wydawca docelowo chce osiągnąć 20-procentowy spadek kosztów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.