Franz Fuchs z honorowym tytułem radcy handlowego

0 0

Franz Fuchs, członek zarządu spółki Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe za swoje zasługi w branży ubezpieczeniowej uzyskał honorowy tytuł radcy handlowego. Dekret o przyznaniu tytułu został wręczony dnia 20 czerwca 2013 r. w Palais Festetics w Wiedniu przez Wiceprzewodniczącego Izby Gospodarczej w Wiedniu, radcę handlowego Paulusa Stullera.

Franz Fuchs z honorowym tytułem radcy handlowego

„Gratuluję Franzowi Fuchsowi z całego serca. Pod jego kierownictwem grupa VIG w ciągu kilku lat awansowała do pierwszej trójki na polskim rynku. Ponadto prowadzi on również udaną ekspansję grupy w krajach nadbałtyckich oraz kieruje pracą koncernu w Rumunii. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy eksperckiej przyczynia się on znacząco do sukcesu naszej firmy", podkreśla dr Peter Hagen, prezes zarządu grupy Vienna Insurance Group.

Urodzony w roku 1953 Franz Fuchs jest dyplomowanym matematykiem ubezpieczeniowym. Swoją karierę rozpoczął jako aktuariusz, koncentrując się na ubezpieczeniach osobowych. Swoje doświadczenie jako menedżer ubezpieczeń zdobywał w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W roku 2003 wstąpił do Vienna Insurance Group i przejął kierowanie polskimi spółkami Compensa. W roku 2009 przyjął nominację do zarządu koncernu. Do swoich priorytetów zalicza odpowiedzialność za poszczególne kraje - Polskę, Rumunię i kraje nadbałtyckie oraz wzrost rentowności w sektorze ubezpieczeń na życie.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.