Franz Fuchs z honorowym tytułem radcy handlowego

Franz Fuchs, członek zarządu spółki Vienna Insurance Group AG Wiener Versicherung Gruppe za swoje zasługi w branży ubezpieczeniowej uzyskał honorowy tytuł radcy handlowego. Dekret o przyznaniu tytułu został wręczony dnia 20 czerwca 2013 r. w Palais Festetics w Wiedniu przez Wiceprzewodniczącego Izby Gospodarczej w Wiedniu, radcę handlowego Paulusa Stullera.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Franz Fuchs z honorowym tytułem radcy handlowego

PODZIEL SIĘ


Autor: ang

21 cze 2013 13:52


„Gratuluję Franzowi Fuchsowi z całego serca. Pod jego kierownictwem grupa VIG w ciągu kilku lat awansowała do pierwszej trójki na polskim rynku. Ponadto prowadzi on również udaną ekspansję grupy w krajach nadbałtyckich oraz kieruje pracą koncernu w Rumunii. Dzięki jego doświadczeniu i wiedzy eksperckiej przyczynia się on znacząco do sukcesu naszej firmy", podkreśla dr Peter Hagen, prezes zarządu grupy Vienna Insurance Group.

Urodzony w roku 1953 Franz Fuchs jest dyplomowanym matematykiem ubezpieczeniowym. Swoją karierę rozpoczął jako aktuariusz, koncentrując się na ubezpieczeniach osobowych. Swoje doświadczenie jako menedżer ubezpieczeń zdobywał w Czechach, Polsce i na Węgrzech. W roku 2003 wstąpił do Vienna Insurance Group i przejął kierowanie polskimi spółkami Compensa. W roku 2009 przyjął nominację do zarządu koncernu. Do swoich priorytetów zalicza odpowiedzialność za poszczególne kraje - Polskę, Rumunię i kraje nadbałtyckie oraz wzrost rentowności w sektorze ubezpieczeń na życie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.