European Start-up Days: Biznes, innowacje i młodzi przedsiębiorcy

0 0
European Start-up Days: Biznes, innowacje i młodzi przedsiębiorcy
Relacje z European Start-up Days, artykuły, podsumowania debat i wystąpień znajdziecie w serwisie PulsHR.pl oraz na Twitterze i Facebooku z hashtagiem #StartUp. (fot. mat.pras.)

Dwa tysiące uczestników, 100 najlepszych pomysłów na biznes – w dniach 19-20 maja w katowickim Spodku pojawią się biznesowi wizjonerzy i odkrywcy, twórcy globalnych marek, a także młodzi przedsiębiorcy. European Start-up Days w Katowicach to pierwsze tak duże wydarzenie łączące startupy i korporacje. Relacje z konferencji znajdziecie na stronie PulsHR.pl

European Start-up Days to dwudniowa konferencja, która odbędzie się 19-20 maja w Spodku, w ramach trwającego trzy dni (od 18 do 20 maja) VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego. – Start-upy to organizacje mające na celu szybkie skalowanie, ale potrzebujące do tego partnerów, którzy mogą zaoferować im globalny rynek i doświadczenie – mówi Dariusz Żuk, prezes Business Link Poland, organizator European Start-up Days. – Te dwa światy jak na razie nie znalazły w kraju idealnej formuły współpracy – dodaje.

Biznesmeni i wizjonerzy

Impreza European Start-up Days ma to zmienić. W debatach, wystąpieniach i prezentacjach European Start-up Days udział wezmą wizjonerzy, prekursorzy innowacyjnych rozwiązań i odnoszący sukcesy przedsiębiorcy i menedżerowie z różnych branż, m.in.: Brunon Bartkiewicz – prezes ING Bank Śląski, Ronald Binkofski – dyrektor generalny Microsoft w Polsce, Marek Dziubiński – prezes CTO, Medicalgorithmics, Tomasz Gondek – wiceprezes, Bridge One, Business Development Director Saule Technologies, Pierre-Dimitri Gore-Coty – dyrektor operacyjny firmy Uber w Europie, Afryce oraz na Bliskim Wschodzie, Wojciech Wolny – prezes Euvic, Patrycja Klarecka – prezes PARP i wielu, wielu innych.

Gościem specjalnym z wystąpieniem Keynote Speech na European Start-up Days w Katowicach będzie Günther Oettinger, komisarz UE ds. gospodarki cyfrowej i społeczeństwa. Wydarzenie przyjmie bowiem specjalną formułę łączącą merytoryczne wystąpienia oraz interakcję z uczestnikami, elementy show i nietypową promocję rozpoczynających działalność biznesową krajowych firm.

Start-upy i korporacje

Dla innowatorów i młodych biznesmenów to okazja do spotkania i przekonania do swojego pomysłu inwestorów i decydentów reprezentujących duży biznes. Startup Pitches i Networking Zone to strefy, w których każdy będzie mógł zaprezentować swój pomysł na biznes przed prezesami spółek, potencjalnymi inwestorami, ekspertami i od razu otrzymać informację zwrotną co do możliwości jego wdrożenia. – Chcemy, aby European Start-up Days przy Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach stało się forum kojarzenia posiadających biznesowe doświadczenie i środki inwestorów z formującymi się nowatorskimi inicjatywami czy spółkami, a potem zasilenia tych oryginalnych pomysłów kapitałem rozwojowym i menedżerskim doradztwem – mówi Wojciech Kuśpik, inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego, prezes Grupy PTWP.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.