Eksperci Gothaer odznaczeni za zasługi dla rynku ubezpieczeń

0 0
Eksperci Gothaer odznaczeni za zasługi dla rynku ubezpieczeń
Troje ekspertów Gothaer otrzymało nagrodę Polskiej Izby Ubezpieczeń. (Fot.: Wikimedia, BjoernSgav, CC4.0)

• Polska Izba Ubezpieczeń przyznała odznaki „Za Zasługi dla Ubezpieczeń”.
• Otrzymali ją Anna Materny, Krzysztof Kocjan i Konrad Milewski z Gothaer TU.

- Przyznanie odznaki „Za zasługi dla ubezpieczeń” aż trzem ekspertom to duże wyróżnienie dla całej firmy. Cieszę się, że w zespole Gothaer znajdują się osoby, których zawodowe dokonania są doceniane przez całą branżę. To potwierdzenie, że eksperci Gothaer nie tylko odgrywają kluczową rolę w spółce, ale także mają wpływ na rozwój rynku. Wierzę, że uda nam się dalej z sukcesami współtworzyć nowoczesny sektor ubezpieczeniowy w Polsce – powiedziała Anna Włodarczyk-Moczkowska, prezes Gothaer TU.

Odznaka jest przyznawana osobom i instytucjom, które wniosły znaczący wkład w rozwój ubezpieczeń w Polsce. Komisja PIU oceniła między innymi całą dotychczasową historię zawodową kandydatów do nagrody. Wyróżnienie przyznano osobom o ponad 20-letnim doświadczeniu na rynku ubezpieczeniowym w Polsce.

Anna Materny od 2013 roku pełni funkcję dyrektora biura ubezpieczeń detalicznych Gothaer TU. W swojej dotychczasowej karierze odpowiadała za wprowadzanie na rynek nowych linii produktowych, przygotowanie strategii sprzedażowych ubezpieczeń osobowych i majątkowych. Była także odpowiedzialna za sprzedaż i poszukiwanie nowych kanałów dystrybucji oraz nadzorowała likwidację szkód.

Krzysztof Kocjan jest związany z Gothaer TU od 2003 roku. Jako dyrektor biura reasekuracji
i kontroli portfela od kilkunastu lat przyczynia się do rozwoju tej dziedziny rynku ubezpieczeniowego. Piastując stanowiska dyrektorskie i kierownicze odpowiadał za tworzenie programów reasekuracyjnych, reasekurację obligatoryjną i fakultatywną w ubezpieczeniach majątkowych.

Konrad Milewski jako zastępca dyrektora biura likwidacji szkód w Gothaer TU, odpowiada za zarządzanie pionem likwidacji szkód komunikacyjnych, gdzie sprawuje nadzór nad technicznymi i merytorycznymi procesami likwidacji szkód z ubezpieczeń komunikacyjnych. Jest rzeczoznawcą  techniki  samochodowej i ruchu  drogowego, biegłym  sądowym, wykładowcą.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.