Dobrze zaprojektowane biura przyciągają pracowników

Karol Klin, regionalny kierownik Skanska Property uważa, że budynek przyciąga najemcę nie tylko ceną, ale również wyglądem - musi on być atrakcyjny dla pracowników pokoleń X, Y, Z.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Dobrze zaprojektowane biura przyciągają pracowników

PODZIEL SIĘ


Autor: PropertyDesign.pl

PropertyDesign.pl

28 wrz 2015 14:32


- Staliśmy się elementem walki o młodych pracowników. HR przejął kontrolę nad wyborem lokalizacji - mówi Karol Klin, regionalny kierownik ds. wynajmu Skanska Property Poland.

Co jest ważne dla młodych pracowników? Generacja X, Y, Z zwracają coraz większą uwagę na higienę życia i pracy. Zdaniem Michała Konopy z firmy Tara HRC, zaciera się też granica między życiem prywatnym a zawodowym.

- Nowoczesna powierzchnia biurowa, która wspiera efektywność, może wpłynąć na wybór pracodawcy. Aż 65 proc. ankietowanych wskazuje, że nowocześnie zaprojektowane biuro sprzyjające produktywnej pracy może przekonać do wyboru danej firmy przez kandydata. Jest to szczególnie istotne w czasach coraz większej konkurencji o kadry w segmencie nowoczesnych usług dla biznesu - Anna Młyniec, dyrektor działu wynajmu powierzchni biurowych i reprezentacji najemcy JLL.

Cały artykuł czytaj tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.