Dla tych prezesów świat nie ma granic, a praca nie kończy się o 16

0 0
Dla tych prezesów świat nie ma granic, a praca nie kończy się o 16

Co łączy osoby zarządzające polskimi spółkami, którym udało się odnieść międzynarodowy sukces? Nie tylko ciekawość świata...

Jak mówi prof. Krzysztof Rybiński dla portalu Bankier.pl, dla największych liderów nie ma czegoś takiego jak praca "od do". Praca jest dla nich pasją, czymś, czym żyją każdego dnia. Poza tym wykazują się ogromną wiedzą ekspercką w swojej branży.

- Prezes HTL Strefa, Wojciech Wyszogrodzki, firmy, która ma 55 proc. udziału w rynku jednorazowych nakłuwaczy, był w stanie stanąć na taśmie i naprawić dowolną usterkę. Nie było takiej sytuacji, w której majster mówi, że się nie da. Prezes odpowiadał: "jak to się nie da?" Ściągał marynarkę, zakasywał rękawy i naprawiał - mówi dla bankiera.pl Rybiński.

Herbert Wirth, prezes KGHM jest doktorem habilitowanym geologii, więc dokładnie zna wszystkie aspekty wydobywania miedzi i pierwiastków. Leszek Czarnecki, prezes Getin Banku, zna się na natomiast na bankowości w najdrobniejszych szczegółach - wymienia Rybiński.

Profesor podkreśla, że jest jeszcze jedna bardzo ważna cecha, która zadecydowała o ich sukcesie - ciekawość świata i podróże odbywane jeszcze za czasów studenckich.

- Oni bywali w wielu krajach, poznawali różne kultury i przez to nie mają barier i obaw, jakie mogłyby mieć osoby całe życie mieszkające w Polsce - mówi dla portalu.

 

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.