Czym zajmują się najbardziej kreatywne angielskie firmy? Zdziwisz się

Do zestawienia Creative England 50 trafiły najbardziej kreatywne firmy. Wśród nich są twórcy aplikacji walczącej z chrapaniem, producenci programów informacyjnych i start-up drukujący w 3D.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Czym zajmują się najbardziej kreatywne angielskie firmy? Zdziwisz się

PODZIEL SIĘ


Autor: PAP

20 sty 2016 13:53


Na szczycie tegorocznej edycji raportu są deweloperzy gier, twórcy filmów dokumentalnych i aplikacji. Na liście jest osiem firm produkujących gry, siedmiu producentów filmów dokumentalnych i pięć firm specjalizujących się w aplikacjach.

Firmami wyróżniającymi się spośród tej grupy jest Braci, producent aplikacji wykrywającej chrapanie, która "podpowiada" chrapiącemu, by zmienił pozycję bez budzenia go, a także MakerClub - firma specjalizująca się w drukowaniu w 3D.

Wśród firm, które przyciągnęły uwagę jest też Mihaibao, która pomaga Chińczykom robić zakupy na zachodzie. Mihaibao pomaga chińskim klientom odróżnić producentów oryginalnych od tych sprzedających podróbki

Raport Creative England 50 ma na celu znalezienie firm z każdego sektora innowacyjnej gospodarki, które błyskotliwy pomysł przekuły w komercyjny sukces.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.