Czym zajmują się najbardziej kreatywne angielskie firmy? Zdziwisz się

0 0
Czym zajmują się najbardziej kreatywne angielskie firmy? Zdziwisz się
Raport ma na celu znalezienie firm z każdego sektora innowacyjnej gospodarki, które błyskotliwy pomysł przekuły w komercyjny sukces (fot. pixabay)

Do zestawienia Creative England 50 trafiły najbardziej kreatywne firmy. Wśród nich są twórcy aplikacji walczącej z chrapaniem, producenci programów informacyjnych i start-up drukujący w 3D.

Na szczycie tegorocznej edycji raportu są deweloperzy gier, twórcy filmów dokumentalnych i aplikacji. Na liście jest osiem firm produkujących gry, siedmiu producentów filmów dokumentalnych i pięć firm specjalizujących się w aplikacjach.

Firmami wyróżniającymi się spośród tej grupy jest Braci, producent aplikacji wykrywającej chrapanie, która "podpowiada" chrapiącemu, by zmienił pozycję bez budzenia go, a także MakerClub - firma specjalizująca się w drukowaniu w 3D.

Wśród firm, które przyciągnęły uwagę jest też Mihaibao, która pomaga Chińczykom robić zakupy na zachodzie. Mihaibao pomaga chińskim klientom odróżnić producentów oryginalnych od tych sprzedających podróbki

Raport Creative England 50 ma na celu znalezienie firm z każdego sektora innowacyjnej gospodarki, które błyskotliwy pomysł przekuły w komercyjny sukces.

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.