www.portalspozywczy.pl

CEDC tworzy nowe stanowisko i ma dyrektora ds. relacji zewnętrznych

0 0

CEDC, firma z branży alkoholowej, zatrudniła od września dyrektora ds. relacji zewnętrznych w Polsce. Na to nowoutworzone stanowisko został powołany Krzysztof Kouyoumdjian.

Kouyoumdjian będzie kierował działem PR i komunikacji korporacyjnej CEDC w Polsce, koordynując komunikację zewnętrzną i wewnętrzną, relacje z mediami oraz PR produktowy; jak również komunikację wewnętrzną i przepływ informacji w ramach grupy Russian Standard, nowego właściciela CEDC.

Krzysztof Kouyoumdjian ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży public relations w Polsce. Prowadził szereg projektów związanych z komunikacją korporacyjną, relacjami inwestorskimi, projektami odpowiedzialności społecznej biznesu czy komunikacją wewnętrzną.

Do lutego 2013 był Corporate Communication Managerem Philips w Polsce. W latach 2002-2008 kierował działem komunikacji w Polfie Kutno oraz powstałej w wyniku zmian udziałowych spółce Teva Pharmaceuticals. Od 1999 do 2002 roku był PR Managerem Radia Zet.

CEDC jest jednym z największych producentów wódki na świecie, utrzymującym pozycję lidera na wszystkich kluczowych rynkach: w Polsce, Rosji i na Węgrzech.

 Czytaj też: Witold Franczak dyrektorem operacyjnym CEDC w Polsce

 

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.