Brzoska: W wielu młodych biznesach tkwi siła. Nasza firma jest tego przykładem

- Monitoruję krajowy rynek start-upów na bieżąco i nieraz jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, na jakie wpadają młodzi, polscy przedsiębiorcy, naukowcy, programiści czy projektanci - mówi Rafał Brzoska, prezes Integer.pl.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Brzoska: W wielu młodych biznesach tkwi siła. Nasza firma jest tego przykładem

PODZIEL SIĘ


Autor: Wnp.pl

wnp.pl

15 lut 2016 9:18


Inwestuje pan w spółki takie jak Social WiFi. W jaki sposób wybiera pan firmy warte inwestycji? Czy to tylko krąg e-commerce, czy interesują pana także inne obszary?

Rafał Brzoska, prezes Integer.pl: - Monitoruję krajowy rynek start-upów na bieżąco i nieraz jestem pod ogromnym wrażeniem pomysłów, na jakie wpadają młodzi, polscy przedsiębiorcy, naukowcy, programiści czy projektanci. Zdaję sobie sprawę, jaka siła tkwi w wielu młodych biznesach. Nasza firma jest przykładem tego, jak szybko z małego przedsiębiorstwa z aspiracjami można stać się prężną grupą kapitałową, która podbija międzynarodowe rynki produktami i usługami „made in Poland”, rywalizując z globalnymi gigantami takimi, jak Google czy Amazon.

Czytaj też: Brzoska, InPost: Wszystkie umowy cywilnoprawne są u nas ozusowane

Czy ogranicza się pan do inwestycji finansowej, czy wpływa na działalność wybranego startupu?

- Jestem pasywnym inwestorem: oferuję model smart money, gdzie mogę pomóc, doradzić czy podzielić się własnym doświadczeniem, ale także wskazać nowe obszary działalności. To taki mix mentoringu i wsparcia kapitałowego.

Cały wywiad znajdziesz tutaj.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.