Będzie druga edycja European Start-Up Days

• Nowością tegorocznego, VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach było dwudniowe wydarzenie European Start-Up Days.
• Impreza przyciągnęła 2 tys. uczestników i okazała się dużym sukcesem.
• Już wiadomo, że za rok odbędzie się kolejny, start-upowy odlot w katowickim Spodku.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Będzie druga edycja European Start-Up Days

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

13 cze 2016 15:58


- Celem wydarzenia było realne zderzenie ze sobą dwóch światów: start-upów i dużego biznesu oraz to, żeby z tego zderzenia wyszły konkretne projekty - mówi Wojciech Kuśpik, prezes grupy PTWP i inicjator Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach.

Czy "z tej mąki będzie chleb"? Wiele na to wskazuje. - Odbyliśmy dużo ciekawych spotkań, podeszło do nas wielu dużych graczy, także mamy nadzieję, że dojdzie do konkretnych spotkań w przyszłości - relacjonuje Tomasz Matyjaszczuk z Vizum Lab, jednego ze 100 start-upów wybranych w konkursie Start-Up Challenge.

Czytaj też: European Start-Up Days: Oto top 10 najciekawszych start-upów w Polsce

Podczas European Start-Up Days katowicki Spodek na dwa dni zamienił się w centrum wymiany inspiracji, wiedzy i doświadczeń pomiędzy start-upowcami, a przedstawicielami dużego biznesu i rządu. Rozmawiano między innymi o tym jak rozkręcić start-upw jaki sposób sprzedać pomysł korporacji i czy lepiej rozwijać się na rynku polskim czy zagranicznym.

Kolejna okazja do tak odlotowego spotkania już w przyszłym roku, podczas drugiej edycji wydarzenia.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.