Aon Hewitt przejmuje Modern Survey

Aon Hewitt, firma zajmująca się doradztwem i dostarczaniem rozwiązań outsourcingowych w obszarze zarządzania ludźmi, przejęła Modern Survey - firmę, która dostarcza rozwiązania technologiczne wspierające badania zaangażowania pracowników oraz analitykę zarządzania talentami.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Aon Hewitt przejmuje Modern Survey

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

11 lut 2016 22:09


Transakcja przejęcia Modern Survey powiększy portfolio posiadanych przez Aon Hewitt analitycznych rozwiązań biznesowych z obszaru kapitału ludzkiego, zaangażowania i oceny pracowników o technologię służącą raportowaniu oraz tworzeniu przyjaznych dla użytkownika paneli wspierających podejmowanie decyzji oraz planowanie działań.

Dzięki prowadzonym przez Modern Survey badaniom organizacje mogą lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania pracowników w każdej z faz cyklu "życia" pracownika w firmie – poczynając od doświadczeń kandydata do pracy, proces onboardingu, fazy zaangażowania aż po rozmowę związaną z odejściem z firmy.

Czytaj też: Najlepsi pracodawcy Aon Hewitt po raz 10. Pod patronatem PulsHR.pl

- Zauważamy, że dla naszych klientów wciąż kluczowe jest przyciąganie najzdolniejszych ludzi do firmy i zatrzymywanie w niej talentów. Jednocześnie widzimy, że wiele organizacji ogranicza się do pojedynczych i dość wąskich badań dotyczących motywowania pracowników – mówi Michael Burke, CEO Praktyk Talent, Rewards & Performance w Aon Hewitt.

- Przejęcie Modern Survey pozwoli nam – a tym samym klientom, z którymi pracujemy – na płynne przejście od badania zaangażowania pracowników raz w roku do skutecznego wsparcia ich w bardziej złożonych procesach.Teraz dane z badań będą dostępne w przyjaznym dla użytkownika oprogramowaniu, pozwalającym na szybkie wnioskowanie a przez to – bardziej efektywne zarządzanie biznesem, wydajnością zespołów i zaangażowaniem pracowników - dodaje Edward Stanoch, partner Aon Hewitt, członek zarządu Aon Hewitt w Polsce i szef europejskiej Praktyki Talent.

Zespół Modern Survey to grupa ponad 40 ekspertów z Minneapolis, którzy dołączą do 350-osobowego zespołu globalnej Praktyki Employee Engagement działającej w ramach grupy niemal 3 tys. ekspertów Aon Hewitt z obszaru zarządzania talentami.

Trzech założycieli Modern Survey: Patrick Riley, Dan Riley i Don MacPherson pozostanie w rolach liderskich w Praktyce Talent, Rewards & Performance Aon Hewitt. - W miarę zaostrzania się wojny o talenty firmy muszą przyjąć bardziej zintegrowane podejście do badań w obszarze kapitału ludzkiego, zdecydowanie wychodzące poza przeprowadzanie badania zaangażowania raz w roku – powiedział Patrick Riley, CEO i jeden z założycieli Modern Survey.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.