Agora ma nową markę konsultingową. Będzie doradzać w zakresie employer brandingu

Pracownia EB, nowa marka konsultingowa Agory, będzie doradzać firmom w zakresie budowania marki pracodawcy oraz rekrutacji.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Agora ma nową markę konsultingową. Będzie doradzać w zakresie employer brandingu

PODZIEL SIĘ


Autor: jm

9 kwi 2015 15:53


Pracownia EB skupia ekspertów z dziedziny employer brandingu i rekrutacji. W ramach kompleksowych usług doradczych oferuje m.in. optymalizację procesu rekrutacyjnego w firmie, warsztaty edukacyjne z obszaru employer branding, a także doradztwo z zakresu budowania marki pracodawcy i tworzenia Employment Value Proposition (EVP).

Ponadto Pracownia EB proponuje swoim klientom badanie marki pracodawcy w internecie, oparte na pogłębionej analizie wypowiedzi internautów na temat pracy w danej firmie.

– Pracownia EB to miejsce, w którym inspirujemy, kreujemy, prowokujemy do refleksji, stymulujemy do działania i uczymy jak budować markę pracodawcy opartą na zaangażowaniu – mówi Szymon Motławski, kierownik zespołu ekspertów Pracowni EB.

– Wiemy, że strategiczne podejście do employer brandingu to najpotężniejsza broń w walce o talenty na rynku pracy. Nasz zespół ekspertów nie wykonuje pracy za firmę, ale dostarcza niezbędnych danych, uzbraja w wiedzę i zadaje kluczowe pytania, na które odpowiedzi znajduje wspólnie z klientami – dodaje.

Pracownię EB tworzą eksperci związani dotychczas z konsultingową działalnością GazetaPraca.pl, autorzy projektów, badań i artykułów z obszaru HR.

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

Nie ma jeszcze komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.