Agora ma nową markę konsultingową. Będzie doradzać w zakresie employer brandingu

0 0

Pracownia EB, nowa marka konsultingowa Agory, będzie doradzać firmom w zakresie budowania marki pracodawcy oraz rekrutacji.

Pracownia EB skupia ekspertów z dziedziny employer brandingu i rekrutacji. W ramach kompleksowych usług doradczych oferuje m.in. optymalizację procesu rekrutacyjnego w firmie, warsztaty edukacyjne z obszaru employer branding, a także doradztwo z zakresu budowania marki pracodawcy i tworzenia Employment Value Proposition (EVP).

Ponadto Pracownia EB proponuje swoim klientom badanie marki pracodawcy w internecie, oparte na pogłębionej analizie wypowiedzi internautów na temat pracy w danej firmie.

– Pracownia EB to miejsce, w którym inspirujemy, kreujemy, prowokujemy do refleksji, stymulujemy do działania i uczymy jak budować markę pracodawcy opartą na zaangażowaniu – mówi Szymon Motławski, kierownik zespołu ekspertów Pracowni EB.

– Wiemy, że strategiczne podejście do employer brandingu to najpotężniejsza broń w walce o talenty na rynku pracy. Nasz zespół ekspertów nie wykonuje pracy za firmę, ale dostarcza niezbędnych danych, uzbraja w wiedzę i zadaje kluczowe pytania, na które odpowiedzi znajduje wspólnie z klientami – dodaje.

Pracownię EB tworzą eksperci związani dotychczas z konsultingową działalnością GazetaPraca.pl, autorzy projektów, badań i artykułów z obszaru HR.

SŁOWA KLUCZOWE

 

POLECAMY

KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

POLECAMY

  • ZMIEŃ WIDOK:

  • Specjalizujemy się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji biznesowej.
  • Wirtualny Nowy Przemysł Rynek Zdrowia Farmer Nowy Przemysł Dla handlu Promocjada
    Property News Portal Samorządowy Giełda rolna Rynek aptek Infodent24 House Market
    Portal Spożywczy Property Design Rynek Seniora Koszyk cenowy Sady Ogrody Centrum Kreowania Liderów
  • Serwisy i wydawnictwa o budowie i urządzaniu domu.