Mówili, że nie da rady poprowadzić firmy. Dzisiaj jest wśród największych w Europie

JMP Flowers to największy w Polsce producent kwiatów. Zatrudnia kolejne pokolenia pracowników i – jak mówi prezes firmy – nie ma problemów z pozyskiwaniem rąk do pracy.
REKLAMA


Puls HR Puls HR

Mówili, że nie da rady poprowadzić firmy. Dzisiaj jest wśród największych w Europie

PODZIEL SIĘ


Autor: MN

7 paź 2017 6:00


JMP Flowers to jeden z największych pracodawców w województwie lubelskim. Firma oferuje też pakiety szkoleń i wdraża nowe narzędzia usprawniające komunikację i organizację.

- To jest 40 lat pracy i ciągłego zdobywania wiedzy i pozytywnego myślenia, ciągłych inwestycji – tłumaczy sukces swojej firmy prezes Jarosław Ptaszek.

- Zaczynałem budować swoją firmę od zera mając 23 i pół roku. Wziąłem duży kredyt, 5 mln zł, wiele osób mówiło, że jestem za młody, nie poradzę sobie i pozostała mi już tylko sucha gałąź i sznur. Ale ciężko pracując, zdobywając wiedzę i szanując pracowników zbudowaliśmy firmę, która dzisiaj jest największym producentem kwiatów pod szkłem w Polsce i jedną z pierwszej piątki w Europie – mówi Ptaszek.

JMP Flowers to już 240 miejsc pracy. Niektórzy pracownicy są zatrudnieni w firmie od początku jej istnienia, a więc już od czterdziestu lat. Więcej w materiale wideo: 

Podobał się artykuł? Podziel się!

REKLAMA

1 komentarzy. Kliknij aby dodać komentarz.

qwerty 2017-11-07 15:26:44

Z całym szacunkiem do całego osiągnięcia ale dorobiłeś się Pan wykorzystując ludzi. Ciekawy byłby artykuł opisujący zwyczaje w jmp